reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    293
reklama
Wydaje mi sie, ze przy staraniach w klinice tak czesto się robiło te bety.. i niestety większość była negatywna, że już z doświadczenia było przerażenie.. mnie widok "Dlatego jak to zobaczyłam znowu po 1 weryfikacji to miałam doła do kosmosu![emoji849]
Najgorszy stres jaki w życiu przesyłam sprawdzając wyniki.... Ślub, prawko, stres w pracy to pikuś. Do teraz na na samą myśl słabo mi się robi [emoji15][emoji14]
 
Dziewczyny 7 dzien po transferze : 55,63 mIU/m... Dziekuje Wam za wszystkie mile slowa, kciuki i wsparcie... Ja teraz siedze i ryczę bo nie wierzę 😭😭😭😭😭 1 raz w zyciu mi cos wyszlo, zawsze resztki zastrzyka były... Nie wiem czy tyle powinno byc czy wiecej, ale za 2 dni powtorka tak? Progesteron bedzie dopiero jutro.
Nie wierze w to
 
Dziewczyny 7 dzien po transferze : 55,63 mIU/m... Dziekuje Wam za wszystkie mile slowa, kciuki i wsparcie... Ja teraz siedze i ryczę bo nie wierzę 😭😭😭😭😭 1 raz w zyciu mi cos wyszlo, zawsze resztki zastrzyka były... Nie wiem czy tyle powinno byc czy wiecej, ale za 2 dni powtorka tak? Progesteron bedzie dopiero jutro.
Nie wierze w to
Super!!!!!!! Gratuluję ❤️😃 ale świetne zakończenie roku !!!! 😀🥰
 
reklama
Dziewczyny 7 dzien po transferze : 55,63 mIU/m... Dziekuje Wam za wszystkie mile slowa, kciuki i wsparcie... Ja teraz siedze i ryczę bo nie wierzę 😭😭😭😭😭 1 raz w zyciu mi cos wyszlo, zawsze resztki zastrzyka były... Nie wiem czy tyle powinno byc czy wiecej, ale za 2 dni powtorka tak? Progesteron bedzie dopiero jutro.
Nie wierze w to
Super Słońce!!! Gratulacje!!! 😍❤️ Rośnijcie pięknie ✊💪🍀 tak przyrosty co 2 dni się powinno robić 🙂
 
Do góry