reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
reklama
No teraz już poleci 🥰🥰 następna wizyta 19 listopada patrząc to już niedługo i po niedzieli muszę się umówić na prentalene bo ta Pani Doktor niestety nie wykonuje . Muszę mierzyć ciśnienie dziś miałam 140/90 no to pewnie ze stresu tylko te pierwsze ja zawsze mam 130 . Pani powiedziała, że 130 jeszcze jest akceptowalne i teraz muszę mierzyć rano, w południe i wieczorem ale to żaden problem lepiej prędzej wykryć w razie czego jakieś nieprawidłowości
Ja zawszę przed wizytą mam ok 149/91 a w domu codziennie 117/70 albo i niższe 😁
 
Ja zawszę przed wizytą mam ok 149/91 a w domu codziennie 117/70 albo i niższe 😁
Oo to Ty masz ładne w domu u mnie zawsze te pierwsze jest podwyższonej odkąd pamiętam . Te drugie zawsze 80/90 więc tragedii nie ma ale te pierwsze. Teraz niedawno mierzyłam to miałam 148 i trochę głowa mnie boli ale dzisiaj to pewnie z wrażeń i ze zmęczenia. No nic będę musiała obserwować .
 
Oo to Ty masz ładne w domu u mnie zawsze te pierwsze jest podwyższonej odkąd pamiętam . Te drugie zawsze 80/90 więc tragedii nie ma ale te pierwsze. Teraz niedawno mierzyłam to miałam 148 i trochę głowa mnie boli ale dzisiaj to pewnie z wrażeń i ze zmęczenia. No nic będę musiała obserwować .
Na początku strasznie źle się czułam z takim ciśnieniem, dla mnie to za niskie 😏 było mi strasznie słabo, nie miałam siły się wykąpać.. ale teraz chyba organizm się przyzwyczaił bo już tego nie odczuwam 🙂 ale warto kontrolować ciśnienie w ciąży
 
Kobiety cudowne, mam jeszcze dwa pytania. Czy któraś z Was miała w tym samym cyklu robioną drożność i inseminację?
I czy po inseminacji bierzecie l4?
Bo mnie ostatnio cholernie stresuje praca i zastanawiam się czy będę mogła się ubiegać o zwolnienie po inseminacji….
 
Kobiety cudowne, mam jeszcze dwa pytania. Czy któraś z Was miała w tym samym cyklu robioną drożność i inseminację?
I czy po inseminacji bierzecie l4?
Bo mnie ostatnio cholernie stresuje praca i zastanawiam się czy będę mogła się ubiegać o zwolnienie po inseminacji….
Ja miałam w jednym cyklu drożność a w drugim inseminację. Jeśli chodzi o L4 to mi proponowali ale ja nie chciałam. Także jeśli czujesz że lepiej dla Ciebie będzie posiedzieć w domu to śmiało bierz 🙂
 
Ja miałam w jednym cyklu drożność a w drugim inseminację. Jeśli chodzi o L4 to mi proponowali ale ja nie chciałam. Także jeśli czujesz że lepiej dla Ciebie będzie posiedzieć Dziękuję bardzo za odpowiedź 🥰
Ja miałam w jednym cyklu drożność a w drugim inseminację. Jeśli chodzi o L4 to mi proponowali ale ja nie chciałam. Także jeśli czujesz że lepiej dla Ciebie będzie posiedzieć w domu to śmiało bierz 🙂
 
reklama
Ja miałam w jednym cyklu drożność a w drugim inseminację. Jeśli chodzi o L4 to mi proponowali ale ja nie chciałam. Także jeśli czujesz że lepiej dla Ciebie będzie posiedzieć w domu to śmiało bierz 🙂
Dziękuję za odpowiedź 🥰
A jak wyszła drożność ?
I czy udało się za pierwszym razem z IUI?
 
Do góry