reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
reklama
A jak u Ciebie Babelki? Cos juz wiadomo nowego ? :)
Wciąż czekam do 28 października na kolejną wizytę, oszaleję jak wtedy płci nie poznam 🤔😳🤣 a póki co męczę się z kaszlem, najpierw suchy, teraz mokry. Wypiłam cały *spam*, teraz zrobiłam sobie syrop z cebuli i czekam na efekty bo od tego kaszlu dzieciaki tak się kołyszą że z chorobą morską się urodzą 🤪
 
Wciąż czekam do 28 października na kolejną wizytę, oszaleję jak wtedy płci nie poznam 🤔😳🤣 a póki co męczę się z kaszlem, najpierw suchy, teraz mokry. Wypiłam cały *spam*, teraz zrobiłam sobie syrop z cebuli i czekam na efekty bo od tego kaszlu dzieciaki tak się kołyszą że z chorobą morską się urodzą 🤪
Ten *spam* to nazwa syropu P R E N A L E N. Nie wiem dlaczego tak się zapisało 🙄
 
@eij dużo zdrówka 😘 teraz takie pogody , że raz dwa można się przeziębić ja też byłam przeziębiona po inseminacji krótko przed testowaniem . A słuchaj/słuchajcie czy ustępowanie bólu piersi to normalny objaw ? Wczoraj mnie bolały dziś już mniej .... Też do przyszłego czwartku chyba oszaleje .

@hername gratulacje zarodków i trzymam kciuki 😘✊✊
Ja jak się dowiedziałam że jestem w ciąży to piersi od razu przestały boleć 😂 także dla mnie to była ulga bo całą stymulację aż do transferu bolały. Także nie przejmuj się 😉
 
reklama
Dziękuję 😘 no ja to w ogóle mam "Meksyk" z tymi moimi piersiami i mnie one stresują 😁 w zeszłym tygodniu przestały mnie mniej boleć już w poniedziałek pod gabinetem byłam taka spanikowana a tu proszę i nagle we wtorek znowu zaczęły boleć , wczoraj też a dziś znowu prawie wcale . Czuje się dobrze . Jedynie dziś jak myłam zęby to miałam odruch wymiotny. Ja to mogłabym chodzić w ciąży do lekarza co dwa - trzy dni 😂 tylko wtedy z torbami bym poszła . A teraz masz jakieś objawy ciążowe czy już dobrze się czujesz no oprócz przeziębienia? Ja pytałam się lekarza czy to możliwe,że dobrze tak się czuję w ciąży to mówił , że to nic nie znaczy że liczy się obraz na USG ale wiadomo jak to jest ...
Teraz objaw ciąży to rosnący brzuch, większe piersi, ale nie bolą i od czasy do czasu kłucie i pobolewanie w dole brzucha. Niektóre zapachy wciąż mnie denerwują. A tak to nic. Na początku też było mi niedobrze po paście do zębów hehehe.
 
Do góry