reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
Witam. Jestem po iui w zeszły poniedziałek 20.09.
Od wczoraj strasznie bolą mnie piersi( sutki) i dziś zaczęło boleć podbrzuszem, nigdy tak nie miałam wcześniej, max 1 dzień przed @ bolał brzuch.
Jak myślicie kiedy mogę wykonać jakiś test, zalecenia mam dopiero na poniedziałek ale trochę mnie to stresuje że tak powiem.
No i pytanie czy jak wykonam test to jest szansa że wyjdzie pozytywnie oszukany, bo miałam zastrzyk Ovi i nie wiem jak długo utrzymuje się w organizmie, ponoć u każdej z nas inaczej
Jak miałaś ovitrelle to poczekaj do 14 dni po inseminacji i idź od razu na betę. Nie baw się w testy sikane. Wiem że ciężko jest wytrzymać bo sama to przeżywałam 6 razy ale czas szybko zleci. Implantacja może nastąpić nawet 12 dnia po zabiegu więc test sikany nic Ci nie wykryje. Z drugiej strony zastrzyk może fałszować wynik więc nie ma co się nakręcać.
 
reklama
Im bliżej testu tym gorzej. Myślę że nic z tego. Brzuch mnie boli okresowo. Juz chciałabym mieć za sobą betę.
Takie myśli chyba są nieuniknione i przeplatają się z tymi, ze się udało. Wiem, ze ciężko nad nimi zapanować :( pamiętaj ze ból brzucha pojawia się również na początku ciąży. Trzymam kciuki ✊🏻Cierpliwości 😘
 
O to już tuz tuz 😍 trzymam kciuki ✊🏻
Dziękuję bardzo 😘 ale chyba czuje że nic z tego . 😏 Dziś całą noc bolał mnie brzuch tak jak na miesiączkę . Nie dostałam jej . Ale mam takie przeczucie , że chyba przyjdzie. Mierzę temperaturę cały czas mam 37 lub 37,2 ale to żaden wyznacznik jeszcze . No zobaczymy nie ma co się nakręcać bo wiemy jak później boli
 
Dziękuję bardzo 😘 ale chyba czuje że nic z tego . 😏 Dziś całą noc bolał mnie brzuch tak jak na miesiączkę . Nie dostałam jej . Ale mam takie przeczucie , że chyba przyjdzie. Mierzę temperaturę cały czas mam 37 lub 37,2 ale to żaden wyznacznik jeszcze . No zobaczymy nie ma co się nakręcać bo wiemy jak później boli
Ja absolutnie nie wytrzymałabym. I zrobiłabym test. Nie ma większego wariactwa dla mnie niż ciagle sprawdzanie czy już jest okres, wsłuchiwanie się w ból brzucha, czy mierzenie temperatury co pół godziny.
Jeśli test wyjdzie negatywnie to przynajmniej mam spokój. I czekam na miesiączkę.
Taki stres czasami może wstrzymywać pojawienie się miesiączki.
Z drugiej strony rozumiem inne podejście.
 
Ja absolutnie nie wytrzymałabym. I zrobiłabym test. Nie ma większego wariactwa dla mnie niż ciagle sprawdzanie czy już jest okres, wsłuchiwanie się w ból brzucha, czy mierzenie temperatury co pół godziny.
Jeśli test wyjdzie negatywnie to przynajmniej mam spokój. I czekam na miesiączkę.
Taki stres czasami może wstrzymywać pojawienie się miesiączki.
Z drugiej strony rozumiem inne podejście.
No ja mierze temperaturę zawsze rano . Ale wiem że to żaden wyznacznik . Jutro chyba pójdę kupić test jeżeli nie dostanę jeszcze miesiączki . Tylko że nie raz nawet w dniu miesiączki test może nie wyjść bo też słyszałam takie historie. No zobaczymy. Czekam do jutra . Co ma być to będzie i tak ☺️
 
reklama
No ja mierze temperaturę zawsze rano . Ale wiem że to żaden wyznacznik . Jutro chyba pójdę kupić test jeżeli nie dostanę jeszcze miesiączki . Tylko że nie raz nawet w dniu miesiączki test może nie wyjść bo też słyszałam takie historie. No zobaczymy. Czekam do jutra . Co ma być to będzie i tak ☺️
Ja byłam w dwóch ciążach i zawsze w dniu miesiączki mi wychodziły testy.
Stad moje podejście, wynikające z doświadczenia.
 
Do góry