reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
Hej. Połączenie iUi z grillem- rewelacja :)
Myślę, że temat "mozliwosci Misia" jest baaaardzo różnorodny, są mężczyźni, którym się w ogóle nie udaje, bo stres ich pokonuje a są i tacy, co wchodzą jak do pokoju Grey-a. Kwestia bardzo indywidualna, ale myślę, ze dobre wsparcie Misiowej i oswojenie z sytuacja na tyle na ile to możliwe, odblokuje trochę głowę, bo przecież wszystkie dziwne rzeczy w niej siedzą:)
Trzymamy kciuki!

Trzymajcie prosze mocno 🤞🤞🤞🤞
Oddam wam wszystkim ze zdwojona sila 💙
Totalnie mnie ta sytuacja zaskoczyla i tego zupelnie nie przewidzialam 😳
Wszystko bylo pieknie zaplanowane a tu 🍑
Gnalismy jak na sygnale do labo do ktorego w ostatecznosci sie spoznilismy pare minut i ktore wydawalo sie zamkniete.
Juz mialam najczarniejsze sceniariusze w glowie wierzcie… Ostatecznie sie udalo oddac material. Ciekawe czy wystarczy, czy bedzie dobrej jakosci…. 🙈🙉🙊
 
reklama
Widocznie stres się Jemu tez udzielił. Będzie dobrze!
Ja zawsze pytałam w trakcie iUi Doktor, czy rocznik dobry i jak wypada jakosc :)
Ew może w recepcji Wam wyniki dadzą.
Trzymajcie prosze mocno [emoji1696][emoji1696][emoji1696][emoji1696]
Oddam wam wszystkim ze zdwojona sila [emoji170]
Totalnie mnie ta sytuacja zaskoczyla i tego zupelnie nie przewidzialam [emoji15]
Wszystko bylo pieknie zaplanowane a tu [emoji527]
Gnalismy jak na sygnale do labo do ktorego w ostatecznosci sie spoznilismy pare minut i ktore wydawalo sie zamkniete.
Juz mialam najczarniejsze sceniariusze w glowie wierzcie… Ostatecznie sie udalo oddac material. Ciekawe czy wystarczy, czy bedzie dobrej jakosci…. [emoji85][emoji86][emoji87]
 
reklama
Do góry