reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    293
Dla mnie najbardziej stresujące było ile będzie zarodków no i oczywiście beta. Sam transfer podobny do IUI tylko w trakcie robione jest usg przez powłoki brzuszne i widać jak zarodek jest wpuszczany :)
U mnie pierwszy transfer nieudany.
Ja na pewno tez będę intensywnie o tym myślała bo to sie nie da wyłączyć myślenia o tym. Teraz będziesz miała drugie invitro? Szkoda ze było u Cb nie udane :( Czy związane to jest z wieloma wizytami? Ciekawe co tym razem w pracy wymyślę....
 
reklama
Ja na pewno tez będę intensywnie o tym myślała bo to sie nie da wyłączyć myślenia o tym. Teraz będziesz miała drugie invitro? Szkoda ze było u Cb nie udane :( Czy związane to jest z wieloma wizytami? Ciekawe co tym razem w pracy wymyślę....
Ja powiedziałam szefowi prawdę 😉
 
Ja na pewno tez będę intensywnie o tym myślała bo to sie nie da wyłączyć myślenia o tym. Teraz będziesz miała drugie invitro? Szkoda ze było u Cb nie udane :( Czy związane to jest z wieloma wizytami? Ciekawe co tym razem w pracy wymyślę....
No jest tych wizyt trochę, bo doktor kontroluje ilość i wielkość pęcherzyków i dokłada odpowiednie dawki zastrzyków, plus na punkcję myśle ze trzeba wziąć zwolnienie/urlop. Na razie nie podchodzę do kolejnego transferu. W przyszłym tygodniu mam biopsje endometrium w poszukiwaniu przyczyny niepowodzeń :)
 
Długi protokół zaczynasz od przyjmowania tabletek antykoncepcyjnych na cykl przed stymulacja, później czekasz na miesiączkę i zaczynasz stymulację zastrzykami. A w protokole krótkim od razu masz stymulację bez antykoncepcji
Ja się dowiem wszystkiego na wizycie z Panią doktor w takim razie jeszczee nie wiem czy będzie ta krotszA czy dłuższa wersja.
 
No jest tych wizyt trochę, bo doktor kontroluje ilość i wielkość pęcherzyków i dokłada odpowiednie dawki zastrzyków, plus na punkcję myśle ze trzeba wziąć zwolnienie/urlop. Na razie nie podchodzę do kolejnego transferu. W przyszłym tygodniu mam biopsje endometrium w poszukiwaniu przyczyny niepowodzeń :)
Jak będziesz pamiętała dasz znać jak z endometrium po badaniu? Mam nadzieje ze wszystko dobrze będzie.
 
Ja na pewno tez będę intensywnie o tym myślała bo to sie nie da wyłączyć myślenia o tym. Teraz będziesz miała drugie invitro? Szkoda ze było u Cb nie udane :( Czy związane to jest z wieloma wizytami? Ciekawe co tym razem w pracy wymyślę....
A czemu musisz coś wymyślać? Nie bardzo rozumiem. Ja z moją dyr od razu rozmawiałam szczerze. Dostawałam od lekarza zwolnienie 1 dniowe jeśli akurat wizyta wypadała w trakcie pracy. Ja myślę że to jest kwestia priorytetów i nastawienia się na to co najważniejsze. Rozumiem rozterki, ale do tego naprawdę trzeba podejść z wersją - trzeba to zrobić, musi się udać a wszystko inne się z czasem jakoś poukłada.
 
reklama
Do góry