reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
reklama
Oooo tak ja zapomniałam wody przed wyjazdem i z 15 minut przed transferem leciałam do sklepu po wodę [emoji134]wypiłam prawie ciurkiem ale i tak nie miałam pełnego pęcherza bo za późno

To mi kazali na siłę się wysikać, a mi się ze stresu zacisnęły wszystkie mięśnie i nie mogłam i miałam z pełnym pęcherzem. 🤦
Za to okazało się, że pęcherzyk pękł (chyba 3-4 h wcześniej) i to chyba nie wróży nic dobrego.
 
Oh przykro mi :( to która to doba po punkcji? Trzymam kciuki żeby ten jeden szczęśliwy już robił sobie miejsce u Mamusi ✊🏻
Dzisiaj siódma. Wczoraj zadzwonili i mowili ze jeszcze poczekaja jedna dobe no i sie nie przeksztalcily ze stadium moruli.. Tez mam nadzieje ze ten jeden bedzie szczesliwy ale tez juz nie nastawiam sie mega pozytywnie bo zdaje sobie sprawe ze moze byc roznie, ale nie poddaje się jak sie nie uda i walczę dalej:)
 
reklama
To mi kazali na siłę się wysikać, a mi się ze stresu zacisnęły wszystkie mięśnie i nie mogłam i miałam z pełnym pęcherzem. 🤦
Za to okazało się, że pęcherzyk pękł (chyba 3-4 h wcześniej) i to chyba nie wróży nic dobrego.
A dlaczego? Spokojnie, komórka jajowa jest zdolna do zapłodnienia przez 12 godzin, chłopacy na luzie zdążą dopełzać 😉
 
Do góry