reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
reklama
Witajcie.

Chętnie dołączę do Waszego grona, jeśli mnie przyjmiecie. Zdecydowałam się z mężem na inseminacje. Powód ? Słabsza morfologia nasienia. U mnie wszystko książkowe podobno. Zapadła decyzja. Zapisałam się na wizytę kwalifikująca. Czy możecie mi doradzić jak taka wizyta wygląda ? Co powinnam ze sobą zabrać ? Mąż miał badanie nasienia 6 mają, czy powinniśmy się przygotować na powtórkę ? Będę wdzięczna za każdą wskazówkę, bo jestem kompletnie zielona w tym temacie. Nie wiem, co mnie czeka.
 
Witajcie.

Chętnie dołączę do Waszego grona, jeśli mnie przyjmiecie. Zdecydowałam się z mężem na inseminacje. Powód ? Słabsza morfologia nasienia. U mnie wszystko książkowe podobno. Zapadła decyzja. Zapisałam się na wizytę kwalifikująca. Czy możecie mi doradzić jak taka wizyta wygląda ? Co powinnam ze sobą zabrać ? Mąż miał badanie nasienia 6 mają, czy powinniśmy się przygotować na powtórkę ? Będę wdzięczna za każdą wskazówkę, bo jestem kompletnie zielona w tym temacie. Nie wiem, co mnie czeka.
Witamy. Jeśli nie masz jeszcze wykonanych badań hormonalnych to takie napewno lekarz zleci. Badania nasienia jest aktualne więc nie wydaje mi się żeby trzeba było powtarzać. Lekarz pewnie zleci badanie drożności jajowodów. I w zależności od wyników będziecie dalej omawiać co i jak. Może zalecić suplementy dla Ciebie i męża. Zdecydujecie czy podchodzicie do zabiegu za cyklu naturalnym czy stymulowanym. W między czasie jeszcze monitoring cyklu.
 
Witajcie.

Chętnie dołączę do Waszego grona, jeśli mnie przyjmiecie. Zdecydowałam się z mężem na inseminacje. Powód ? Słabsza morfologia nasienia. U mnie wszystko książkowe podobno. Zapadła decyzja. Zapisałam się na wizytę kwalifikująca. Czy możecie mi doradzić jak taka wizyta wygląda ? Co powinnam ze sobą zabrać ? Mąż miał badanie nasienia 6 mają, czy powinniśmy się przygotować na powtórkę ? Będę wdzięczna za każdą wskazówkę, bo jestem kompletnie zielona w tym temacie. Nie wiem, co mnie czeka.
Weź wszystkie badania jakie macie :) moja klinika na na nich bazowała, większości nie musieliśmy robić na nowo.. życzę powodzenia ;) trzymam kciuki
 
Jak wygląda ten test mogłabyś troszke opisać? Jeśli to jest u was problemem to jest to mały problem do obejścia czy wiekszy skoro iui nie pomogła i trzeba działać insczej?
wydawać by się mogło że nie za duży, bo wystarczy ominąć szyjkę i tu słowo klucz "powinno" dojść do zapłodnienia. Nie mam pojęcia czy było coś jeszcze co uniemożliwiało nam zostanie rodzicami, czy tylko brakowało szczęście. Przy ivf nic dodatkowego nie wyszło. Badanie polega na tym, że po 7-8 godzinach od stosunku zgłaszasz się do kliniki, lekarz pobiera próbkę jak przy cytologia i sprawdzają ile plemników przeżyło, czy są ruchliwe itp.
 
reklama
Do góry