reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Intymny kącik - czyli naszę rozmowy o łóżkowych sprawach :)

ja tez po naturalnym żadnej różnicy nie czuję, oprocz tego, ze na poczatku sucho rzeczywiście było.

A co spółkowania...ja już chyba nie pamiętam jak to się robi....
 
reklama
Ja to ochoty ostatnio wcale nie mam (no pomijając sen.... o muskularnym facecie z wielkim przyrodzeniem hehe)
Ale i tak ulitowałam się nad tym moim Ropuchem, bo już tak dość długo sex na wilka był (tzn leży koło nory i wyje).
Może nie sprawiło mi to jakiejś wielkiej przyjemności, bo też czuję się jakaś opuchnięta i... płytka, ale samo to, że jemu przyjemność sprawiłam było dla mnie zadowalające :) No. A jak się cieszył :D haha
 
Salli hehe dobre z tym wilkiem :) !!!!! Moj tez wyje pomagam mu jak mogę ale sama sie nakrecam przy tym a nie wolno mi zakaz od gin wiec unikam ostatnio jak mogę :) zreszta juz mi zapowiedział ze jak mi sie dziurka zagoi to ja bede beczec jak owca i prosić o litość hi hi juz sie nie mogę doczekać ;)
 
A mój wczoraj przygotował mi pachnącą kąpiel z pianą, zapalił w łazience świeczuszki.... i jakby tego było mało zostawił obok wanny seksowną haleczkę, czarne koronkowe stringi (wygrzebał z mojej szafy) i czarne pończochy (mi kupił). Obok karteczka, że czeka na mnie....No i celibat musiał iść w odstawkę :-D
 
O masz moj to taki romantyk ze ostatnio bokserki sciagnal polozyl sie na brzuchu ipada pod broda czyta cos o telefonach a do mnie :SMYRAJ !!!! :baffled:
 
Pustisz- dobre! :-)
Mojego mi tak szkoda jak sie rano "eksponuje",ale co zrobić...jeszcze trochę i styczeń bedzie,wtedy jak ruszymy to Arek w pierwszych dnich roku wyskoczy:p
 
Ostatnia edycja:
Heh noo mojemu bija plemniki do glowy nP. Wyszedl z lazienki upewnil sie tylko czy rolety zasloniete i wlecial golusieńki do pokoju, rece do gory uniosl biodrami kreci zeby mu latal wiadomo i macha do przodu i do tyłu, i lapie wacka udami a jak zlapie to krzyczy: MAM CIPUSZKE!! I kaczuszke robi rekami tak jak ten taniec na weselach ... Dygam sie go wtedy troche
 
reklama
Do góry