reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Intymnie po ciąży

Dawidowe to sąsiedzi będą mieli wesoło :-D.
A córeczke to pewnie tatuś tak wymęczy stęskniony, że będzie spała jak ta lala.
Dobrze, że mój mąż tego nie czyta, bo mi to raczej nie bara, bara w głowie a jemu to i owszem.
 
reklama
dziewczyny ratujcie.
co ,gdy po raz pierwszy wlozylam krazek (ten Nuva Ring)na 21 dni, no i trza go wyjac.
tylko jest problem bo nie pamietam dokladnie dnia, i tera bedzie plus minus 2dni?
co wtedy?
 
josefin przykro mi ja ci nie pomoge

Kasia moj ostanio zaczał mowic o sexie dosłownie codziennie a nie powiem ja tez ostanio patrze jakims głodnym wzrokiem na facetów jak nie ja normalnie.
 
U mnie jest tak samo dobrze jak zawsze .ochote tez mam zawsze(tylko czasem czasu brakuje)wiec jak dla mnie w tym temacie ani ciaza ani okres po ciazy niczego nie zmienil:-)
 
to masz super.... bo ja na seks ochote bym miala mimo zmeczenia, ale A. mnie skutecznie zniecheca..................
 
reklama
to ja mam jak strip... zawsze sie znajdzie jakis psujek nastroju i to niekoniecznie dzieć:/
ale jak już dojdzie do czegoś to jest całkiem całkiem;)ale wqrza mnie niesamowicie że robimy to wszędzie tylko nie w sypialni (młoda ma łóżeczko obok naszego łóżka:/)!!! chyba zakupimy w końcu nianię (ta co nice polecała jest ciekawa) i przeprowadzimy córę do jej pokoju w końcu...
 
Do góry