reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Intymnie po ciąży

Karen, a może to nie miesiączka, ja tydzień temu też tak miałam że dwa dni już bez plamień a tu nagle żywa krew, położna powiedziała że to jeszcze poporodowe... z drugiej strony przy tak długiej przerwie nocnej miesiączka też możliwa, może zapytaj położną lub gina
 
reklama
czy ktoras z was miala wymrazana nadzerke? mi w ciazy stwierdzl gin duza nadzerke, teraz mowi ze cos z tym trzeba zrobic.
a co do odchodow poporodowyh. ja mam nadal lekko brazowo podbarwiony sluz.... taki brazowo-bezowy, nie wiem czy to normalne....
po tym plukaniu rany boli mnie cala pachwina, i bok az ledwo chodze. a na wynik wymazu czekac az tydz musze. shit.
 
3 tygodnie to chyba wcześnie. Ja bym jednak poczekała aż się wszystko dobrze zagoi, żeby później nie było problemu... ale to jeszcze zależy czy byłaś nacinana czy nie?

Ja z każdym dniem ochotę mam coraz mniejszą na cokolwiek... zbieram kase na plastyke pochwy :/

Kurcze, az tak zle? Wspolczje Ci...Kto Cie tak 'oszpecil'? Moze warto zaskarzyc???

Ja mialam cc i jestem dobrze wyczyszczona i w ogole dobrze sie czuje. Ale poczekam jeszcze ze 2 tygodnie.Na wszelki wypadek.
 
Ech dobrze, że jutro już wizyta... Mam nadzieję, że wyjdę z upragnionym NuvaRingiem i spokojnym sumieniem.
Może wtedy będę umiała się odprężyć i coś wyjdzie z kolejnego podejścia.
 
reklama
Sivle podejrzewam że tobie podobnie jak i mnie rozeszły się szwy chyba że w ogóle poszły, ja po pierwszym dziecku nie bardzo po tygodniu wiedziałam gdzie byłam szyta natomiast teraz miałam dużo szwów bo córa miała 4200g i niestety w kilka godzin po porodzie chodziłam, siadałam i jeden szew się mi rozszedł...poszłam z tym do gina i powiedział mi że szwy wew. są ok tylko jeden zewnętrzny się rozszedł, nie wygląda to pięknie, jak na początku popatrzyłam sobie w lusterko to nie wiedziałam gdzie co mam, a małż był lekko przerażony, teraz już się przyzwyczaiłam że nie jest to piękne, mąż pociesza że całkiem całkiem-jasne! a w końcu to nie do oglądania :) bardziej od urody bałam się wypadającej macicy, nie trzymania moczu, czy pochwy jak wjazd do stodoły ale brzydka blizna mi już tak nie wadzi. Rady są dwie plastyka pochwy lub kolejne dziecko :) Ale ja na trzecie bobo się nie piszę. Byłaś z tym u gina?
 
Do góry