reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Intymnie po ciąży

Mi położna zdjęła szwy na 3 dzień po porodzie jak przyszła na pierwszą wizytę do domciu, bo bym się chyba zapłakała. I teraz już wszystko oki bo w pierwszej ciąży to dopiero ,mi lekarz na kontrolnej po 6 tygodniach resztki ściągnął bo tak to się niby miały rozpuścić :/ a kuły mnie te supełki nieziemsko aż podskakiwałam jak sobie źle usiadłam.
 
reklama
Ja już przestałam krwawić po równych 4 tygodniach od cesarki. Mimo wszystko jeszcze nie przeżyliśmy pierwszego razu z mężem po porodzie. Mąż już chodzi i namawia mnie, zaczepia, no ale zaczekam do wizyty u ginekologa a po drugie ja jeszcze nie czuję że mam ochotę, boję się ...
 
Ja jestem 3 tygodnie po porodzie i właściwie nie krwawię tylko plamię. Mam nadzieję, że już niedługo to potrwa. Z seksem też będę czekać do wizyty u lekarza.
 
Do mnie za godzinę ma przyjść położna ściągnąć te szwy. Mam nadzieję, że coś lepiej będzie. Bo strasznie ciągnie.
A jeśli chodzi o seks. Mój mnie już zaczepia i mówi, że nie może wytrzymać. Ja się będę chyba strasznie bała. Już powiedziałam że chyba dopiero na sylwestra się zdecyduję...:p
 
ja po wizycie u gin, wszystko ok, 11 kilo w dol, gin zadowolona ze super wszystko mi sie pzorastalo i poszyto mnie jak potrzeba, mowila ze moge sie bzykac az chlopa zajade:)))) cos czuje ze dzisiaj to zrobie:)))))))) mialam wczoraj ale jakos sie uspilam jak moj sie kapal i duuuupa z tego:p
 
A ja już po zdjęciu części szwów. Położna powiedziała, że sporo ich jest i strasznie "nadziubdziane".
Pytała się też kto mnie szył bo jakoś dziwnie... super :/
 
reklama
Do góry