reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Intymnie po ciąży

U mnie przytulanek na razie nie było ale za to miałam sen erotyczny z mężem i było bardzo miło :-D Haha może moja psychika zaczyna się przygotowywać :tak: Niestety do finału nie doszło bo małż nie miał gumek i w dodatku obudził mnie płacz małego :-D Hehe życie... :-D
 
reklama
moni, tylko na azalii jedziecie? bo ja jakoś boję się jej zaufać:cool: może gdybym była po sn to mniej bym się bała ewentualnej wpadki:sad::baffled::hmm:

Na razie nie myśle o sexie ;) Ale przez pierwsze 7 dni stosowania trzeba się dodatkowo zabezpieczać.

Od dziś stosuję Azalię zobaczymy po kilku dniach jak się czuć będę, a słyszałam, że się nie tyje po tych tabletkach bo podobno ich skład jest tak dostosowany żeby nie tyć.

Moja Pani doktor odradziła zastrzyk ze względu na to, że nie wiadomo jak się będę czuć po nim a poza tym przez dłuższy czas ciężko po nim zajść w ciążę. I poleciła to kobietom, które mają 2 dzieci już.
 
Ostatnia edycja:
a ja mam sylvie 30.

otorz mam pytanie czy internista moze przypisac jedno albo dwa pudełka anty? bo mi sie skoncza akurat na koniec roku i jakos mam mało czasu aby przejchec poł wawy aby dojechac do lekarza. A do swiat to teraz mi sie maraton z Laura zacznie bo Okulista, kardiolog, pediatra i szczepienie, ja internista, RTG głowy i moje badanie moczu, moj nefrolog bo mi jeszcze białko do konca po zatruciu ciazowym nie zeszoło. Idzie sie pociag bo wszedzie musze mała zabrac. Najgorzej okulista bo w Centrum Zdrowia Dziecka bo to jedyny specjalista od wczesniaków w okolicach Wawy.
 
Ja dzisiaj po przyspieszonej wizycie u lekarza, bo od dwóch dni jakieś upławy mam;( Okazało się, że jakiś stan zapalny się zrobił i dostałam leki. U mnie przez to niestety czerwone światło na przytulanki buuuu:(
ONESMILE i EWELINA 09065 zazdroszczę!!!!!!!!!!!!!!
 
a ja mam sylvie 30.

otorz mam pytanie czy internista moze przypisac jedno albo dwa pudełka anty? bo mi sie skoncza akurat na koniec roku i jakos mam mało czasu aby przejchec poł wawy aby dojechac do lekarza. A do swiat to teraz mi sie maraton z Laura zacznie bo Okulista, kardiolog, pediatra i szczepienie, ja internista, RTG głowy i moje badanie moczu, moj nefrolog bo mi jeszcze białko do konca po zatruciu ciazowym nie zeszoło. Idzie sie pociag bo wszedzie musze mała zabrac. Najgorzej okulista bo w Centrum Zdrowia Dziecka bo to jedyny specjalista od wczesniaków w okolicach Wawy.

Oczywiście, że może, ja już miałam recepty od stomatologa, weterynarza :-) Recepta jest receptą ;-)
 
Ja dostałam Cerazette czy jakoś tak...

Ja też dostałam Cerazette. Trochę boję się przytyć, więc zastanawiam się nad tabletkami.
Nie uwierzycie,ale przez prawie 5 lat kochaliśmy się z mężem tylko przerywanie. Dopiero potem, ze względu na chorobę męża i lekarstwa przez niego przyjmowane, przez 8 miesięcy brałam tabletki anty. Jednak teraz nie chcę już kolejnej ciąży,więc trochę mam obawy.
 
Ja zaczęłam znowu krwawić, taką żywo czerwoną krwią. Pewnie miesiączka... masakra a miałam nadzieję, że troszkę dłużej sobie odpocznę od niej...:(
 
reklama
Do góry