reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

INSEMINACJA 2022

Dziewczyny, ile godzin przed inseminacją robiłyście zastrzyk z Ovitrelle? Ja za pierwszym razem robiłam go 24 godziny przed zabiegiem, a tym razem mam go zrobić aż 36 godzin przed inseminacją. I zastanawiam się, czy to nie za wcześnie :/
 
reklama
Hej, ja jestem świeżo po punkcji, zabieg jest robiony w znieczuleniu całkowitym więc nic nie boli, kilka godzin po punkcji jedziesz do domu ze względu na znieczulenie cały dzień po punkcji przespałam a dzisiaj czuje się dobrze, nic mnie nie boli
Niestety u nas udało się zdobyć tylko jeden zarodek 😔 jeżeli jutro dostanę info z kliniki że dalej ładnie się rozwija to w czwartek będziemy mieć transfer
Z całego serca wierzę w tego mojego jedynaka ❤️
Ale super! Transfer w tym samym dniu :-) :)
 
Dziewczyny, ile godzin przed inseminacją robiłyście zastrzyk z Ovitrelle? Ja za pierwszym razem robiłam go 24 godziny przed zabiegiem, a tym razem mam go zrobić aż 36 godzin przed inseminacją. I zastanawiam się, czy to nie za wcześnie :/
Ja zawsze miałam 36h przed inseminacją...
 
Dziewczyny, ile godzin przed inseminacją robiłyście zastrzyk z Ovitrelle? Ja za pierwszym razem robiłam go 24 godziny przed zabiegiem, a tym razem mam go zrobić aż 36 godzin przed inseminacją. I zastanawiam się, czy to nie za wcześnie :/
Ja np mam zawsze po zabiegu od razu
Raz robiłam 24h przed i za szybko mi pękł pęcherzyk i cykl przepadł, ale spodziewałam się ze tak będzie bo ja mam krótkie cykle i owulacje zawsze w 11 lub w 12 dzień
 
Dziewczyny, ile godzin przed inseminacją robiłyście zastrzyk z Ovitrelle? Ja za pierwszym razem robiłam go 24 godziny przed zabiegiem, a tym razem mam go zrobić aż 36 godzin przed inseminacją. I zastanawiam się, czy to nie za wcześnie :/
Ja robiłam przy pierwszej IUI i teraz 36h przed inseminacja.
 
reklama
Do góry