reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

INSEMINACJA 2022

reklama
Hej, dziewczyny. Dla mnie to 1dc, nie powiodła się trzecia próba IUI, pora więc zapomnieć o świecie inseminacyjnym i na dobre przenieść się do strefy in vitro ;-) Lekarz co prawda przepisał mi już stymulację do czwartej IUI, ale chyba nie ma to sensu.
Trzymam mimo wszystko kciuki za Was wszystkie, żeby się udało!
 
Hej, dziewczyny. Dla mnie to 1dc, nie powiodła się trzecia próba IUI, pora więc zapomnieć o świecie inseminacyjnym i na dobre przenieść się do strefy in vitro ;-) Lekarz co prawda przepisał mi już stymulację do czwartej IUI, ale chyba nie ma to sensu.
Trzymam mimo wszystko kciuki za Was wszystkie, żeby się udało!
w mojej klinice nawet nie proponuja czwartej iui bo uwazaja ze szkoda pieniedzy, oby iv przyniosło wam to o czym tak bardzo marzycie :)
 
w mojej klinice nawet nie proponuja czwartej iui bo uwazaja ze szkoda pieniedzy, oby iv przyniosło wam to o czym tak bardzo marzycie :)
u mnie niestety narazie zrezygnowalismy z leczenie w klinice poniewaz podjelsimy decyzje ze wezmiemy slub w nastepnym roku a w miedzy czasie będziemy sie starać naturalnie, jeżeli sie nie uda to po weselu podejdziemy do iv
 
Cześć dziewczyny ☀️
Czy czerwiec jest dla Was owocny?
@Karolina_Gdynia Ty już jesteś w okresie testowania, prawda? Daj znać jakie rezultaty, bo ja ciagle trzymam kciuki 🫶🏻
U mnie niestety nic z tego. Ja dosyc szybko czuje ze dostane okres i juz w weekend mnie pobolewal brzuch, wiec nawet nie chcialam sprawdzac ale umowilam sie do lekarza w czwartek( 1 dzien cyklu) i lekarka chce miec wynik bety wiec zrobilam wczoraj i 0,2 😋w czwartek pewnie dostane leki na stymulację, mam nadzieje ze bedzie wiecej niz jeden pęcherzyk bo to zawsze podwojne szanse🤪No i to nasienie mamy słabe 😖😣
 
U mnie niestety nic z tego. Ja dosyc szybko czuje ze dostane okres i juz w weekend mnie pobolewal brzuch, wiec nawet nie chcialam sprawdzac ale umowilam sie do lekarza w czwartek( 1 dzien cyklu) i lekarka chce miec wynik bety wiec zrobilam wczoraj i 0,2 😋w czwartek pewnie dostane leki na stymulację, mam nadzieje ze bedzie wiecej niz jeden pęcherzyk bo to zawsze podwojne szanse🤪No i to nasienie mamy słabe 😖😣
Bardzo mi przykro, bo doskonale znam to rozczarowanie. Naprawdę mocno trzymam kciuki za lipiec! ❤️
 
reklama
Do góry