reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

INSEMINACJA 2022

Mi robili iui na pecherzykach 33mm a drugi raz miał cos około 38 mm ,niewiem czy to już nie były torbiele ,a u was jaki jest problem
Problemu nie znamy. Badania w porządku, nasienie bez zarzutu. 3 miesiące temu usunięto mi polip, może to było przeszkodą... zobaczymy! Złożyliśmy dokumenty do procedury in vitro (tutaj czeka się 6 miesięcy), a w międzyczasie pewnie podejdę do jeszcze co najmniej jednej IUI.
 
reklama
Mi robili iui na pecherzykach 33mm a drugi raz miał cos około 38 mm ,niewiem czy to już nie były torbiele ,a u was jaki jest problem
A ktoś w ogóle potem sprawdzał czy one pękły? Według zaleceń jak pecherzyki osiągną 18mm podaje się Ovitrelle i ustawie termin IUI.
 
Problemu nie znamy. Badania w porządku, nasienie bez zarzutu. 3 miesiące temu usunięto mi polip, może to było przeszkodą... zobaczymy! Złożyliśmy dokumenty do procedury in vitro (tutaj czeka się 6 miesięcy), a w międzyczasie pewnie podejdę do jeszcze co najmniej jednej IUI.
Albo w między czasie uda się naturalnie 🙂 6 miesięcy, a czemu tak długo? Pewnie my też podejdziemy do in vitro ,zobaczę co nam lekarz powie
 
Robione w tym samym laboratorium na tym samym sprzęcie? Bo < oznacza, że wartość była poniżej poziomu oznaczanego jako minimalny dla danej maszyny w laboratorium. Więc dla < 0.1 i < 2.3 nie ma żadnego spadku ani różnicy. Podejrzewam tylko, że badanie robione na różnym sprzęcie.
Teraz nie pamietam, ale według mnie robione to było w tym samym miejscu… Ale oczywiście głowy sobie nie dam uciąć. No nic w każdym razie i tak ciulato i tak
 
A ktoś w ogóle potem sprawdzał czy one pękły? Według zaleceń jak pecherzyki osiągną 18mm podaje się Ovitrelle i ustawie termin IUI.
No mialam robione usg przed iui ,dlatego wiem ,że były takie wielkie, raz ovitrelle dostalam po iui a drugi raz dzień przed ,a czy wogole pękły to już po iui mi tego nikt nie sprawdzał
 
A ktoś w ogóle potem sprawdzał czy one pękły? Według zaleceń jak pecherzyki osiągną 18mm podaje się Ovitrelle i ustawie termin IUI.
Właśnie ja mam w głowie że u mnie nie pękły. Miałam 3 duże ponad 18. Informacja że może być ciąża mnoga (ale dla mnie mnoga to marzenie przy braku ciąży ;p). Nie dostałam ovitrelle bo ''powinno pęknąć samo przy takich wynikach hormonow'' więc zrobili mi inseminację na nie pękniętych ale wg wyników już była faza owulacji
 
Albo w między czasie uda się naturalnie 🙂 6 miesięcy, a czemu tak długo? Pewnie my też podejdziemy do in vitro ,zobaczę co nam lekarz powie
Naturalnie nie udaje się od wielu lat;-)
In vitro jest refundowane, więc jest sporo chętnych... tyle czeka się na swoją kolej administracyjnie.
Trzymam kciuki, żeby wszystko się udało! :-)
 
reklama
Naturalnie nie udaje się od wielu lat;-)
In vitro jest refundowane, więc jest sporo chętnych... tyle czeka się na swoją kolej administracyjnie.
Trzymam kciuki, żeby wszystko się udało! :-)
No u nas niestety nie jest refundowane , ale to chyba ostatnia nadzieja ,a ja trzymam kciuki ,żeby iui się udała 🙂 od razu najlepiej bliźniaki 😁
 
Do góry