reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

INSEMINACJA 2022

Cześć dziewczyny,
mam na imię Sandra, jestem tu nowa. Od 3 lat staramy się z mężem o dziecko, niestety nic z tego do tej pory nie wyszło. Rok temu robiłam badania, które wyszły dobrze, właściwie zostało jedynie badanie drożności jajowodów. Mąż natomiast dopiero niedawno zaczął się badania obecnie czekamy na wyniki badania nasienia. Na początku marca mamy pierwszą wizytę w Invimed we Wrocławiu, najprawdopodobniej zaczniemy od inseminacji, więc pewnie będę się udzielać na forum :). Na tę chwilę powiem jedynie, że trzymam za Was kciuki dziewczyny i mam nadzieję, że Wasze wysiłki zostaną wynagrodzone upragnioną, zdrową ciążą. Oby ten rok był dla Was udany! <3
 
reklama
Cześć dziewczyny,
mam na imię Sandra, jestem tu nowa. Od 3 lat staramy się z mężem o dziecko, niestety nic z tego do tej pory nie wyszło. Rok temu robiłam badania, które wyszły dobrze, właściwie zostało jedynie badanie drożności jajowodów. Mąż natomiast dopiero niedawno zaczął się badania obecnie czekamy na wyniki badania nasienia. Na początku marca mamy pierwszą wizytę w Invimed we Wrocławiu, najprawdopodobniej zaczniemy od inseminacji, więc pewnie będę się udzielać na forum :). Na tę chwilę powiem jedynie, że trzymam za Was kciuki dziewczyny i mam nadzieję, że Wasze wysiłki zostaną wynagrodzone upragnioną, zdrową ciążą. Oby ten rok był dla Was udany! <3
Trzymam mocno kciuki za bezbolesne badanie drożności jajowodów😊

Mam jeszcze do Was pytanie, ponieważ będziemy podchodzić do 3 inseminacji w marcu, chciałam zapytać czy zmiana nasienia dawcy może coś pomóc?
Chciałam również zapytać, czy jest tutaj ktoś z okolic Katowic i mógłby polecić albo zaopiniować którąś klinikę ? Zastanawiamy się ewentualnie jeszcze nad zmianą kliniki (podobno może do działać psychicznie), a może są tam lepsi/ inni lekarze z odpowiednim podejściem.
 
Trzymam mocno kciuki za bezbolesne badanie drożności jajowodów😊

Mam jeszcze do Was pytanie, ponieważ będziemy podchodzić do 3 inseminacji w marcu, chciałam zapytać czy zmiana nasienia dawcy może coś pomóc?
Chciałam również zapytać, czy jest tutaj ktoś z okolic Katowic i mógłby polecić albo zaopiniować którąś klinikę ? Zastanawiamy się ewentualnie jeszcze nad zmianą kliniki (podobno może do działać psychicznie), a może są tam lepsi/ inni lekarze z odpowiednim podejściem.
Zmiana nasienia na nasienie dawcy? O to Ci chodzi? Czy już dwa razy korzystaliście z nasienia dawcy i teraz po prostu miałby być inny dawca?
 
Cześć dziewczyny,
mam na imię Sandra, jestem tu nowa. Od 3 lat staramy się z mężem o dziecko, niestety nic z tego do tej pory nie wyszło. Rok temu robiłam badania, które wyszły dobrze, właściwie zostało jedynie badanie drożności jajowodów. Mąż natomiast dopiero niedawno zaczął się badania obecnie czekamy na wyniki badania nasienia. Na początku marca mamy pierwszą wizytę w Invimed we Wrocławiu, najprawdopodobniej zaczniemy od inseminacji, więc pewnie będę się udzielać na forum :). Na tę chwilę powiem jedynie, że trzymam za Was kciuki dziewczyny i mam nadzieję, że Wasze wysiłki zostaną wynagrodzone upragnioną, zdrową ciążą. Oby ten rok był dla Was udany! <3
Cześć! Trzymam kciuki, żeby wszystko było dobrze! Badanie drożności nie musi być straszne ;-) - przynajmniej ja mam raczej pozytywne doświadczenia po dwóch takich przygodach. Jutro druga inseminacja, a dalej zobaczymy :-D
 
No ja 14.02 miałam już drugą inseminację i pierwsza miałam od innego dawcy a teraz miałam też od innego, zobaczymy w Sobotę jaki będzie tego efekt 😅🤔 ale coś czuję że mnie też Marzec czeka z dalszymi działaniami 🙂
 
Trzymam mocno kciuki za bezbolesne badanie drożności jajowodów😊

Mam jeszcze do Was pytanie, ponieważ będziemy podchodzić do 3 inseminacji w marcu, chciałam zapytać czy zmiana nasienia dawcy może coś pomóc?
Chciałam również zapytać, czy jest tutaj ktoś z okolic Katowic i mógłby polecić albo zaopiniować którąś klinikę ? Zastanawiamy się ewentualnie jeszcze nad zmianą kliniki (podobno może do działać psychicznie), a może są tam lepsi/ inni lekarze z odpowiednim podejściem.
a z jakiej kliniki korzystacie ?
my wcześniej chodziliśmy do Gyncentrum a teraz do Bociana :)
po czasie uwazam ze tam zmiana była dobra :)
w marcu pierwszy raz bedziemy podchodzic do IUI
 
Hej dziewczyny 🙂
Wczoraj miałam druga inseminacje na niepęknietym pęcherzyku 20.5 mm. We wtorek wieczorem zastrzyk ovitrelle. Dziś z rana jeszcze serduszkowanie i po południu jade sprawdzić czy pękł pęcherzyk. Jeśli pękł to od jutra duphaston i 9 marca test...
Wleciało 8 mln plemników przy ruchliwości 25 %. Nie wiem czy to dobry wynik czy nie... Pani Doktor jest dobrej myśli ale na wszelki wypadek dostałam już skierowanie na drożność jajowodów w kolejnym cyklu jeśli zjawi się @.
Trzymajcie proszę kciuki dziewczynki 😊😊
Ja trzymam za was wszystkie ❤
Oby nam sie w tym roku wreszcie powiodło 💪🤰
 
Hej dziewczyny 🙂
Wczoraj miałam druga inseminacje na niepęknietym pęcherzyku 20.5 mm. We wtorek wieczorem zastrzyk ovitrelle. Dziś z rana jeszcze serduszkowanie i po południu jade sprawdzić czy pękł pęcherzyk. Jeśli pękł to od jutra duphaston i 9 marca test...
Wleciało 8 mln plemników przy ruchliwości 25 %. Nie wiem czy to dobry wynik czy nie... Pani Doktor jest dobrej myśli ale na wszelki wypadek dostałam już skierowanie na drożność jajowodów w kolejnym cyklu jeśli zjawi się @.
Trzymajcie proszę kciuki dziewczynki 😊😊
Ja trzymam za was wszystkie ❤
Oby nam sie w tym roku wreszcie powiodło 💪🤰
Masz inseminację bez wcześniejszego sprawdzenia drożności? To tak na NFZ czy płacisz za to?

Trzymam kciuki żeby się udało :)
 
Masz inseminację bez wcześniejszego sprawdzenia drożności? To tak na NFZ czy płacisz za to?

Trzymam kciuki żeby się udało :)
Miałam robioną w listopadzie histeroskopie bo miałam usuwaną przegrodę... I wyszło ze ujścia jajowodow są ok dlatego Pani Doktor stwierdziła że możemy spróbować z inseminacją póki jest świeżo po zabiegu.
No płacę niestety... I jestem świadoma, że te inseminacje mogły być trochę naciągane bo to prywatna klinika i wiadomo, że muszą zarobić na swoje pensje ale zgodziłam się bo za każdym razem mam taką wielka nadzieję że się wrwszcie uda...
Mam 27 lat a mój partner 36 i czas nas już goni 😔
 
reklama
Miałam robioną w listopadzie histeroskopie bo miałam usuwaną przegrodę... I wyszło ze ujścia jajowodow są ok dlatego Pani Doktor stwierdziła że możemy spróbować z inseminacją póki jest świeżo po zabiegu.
No płacę niestety... I jestem świadoma, że te inseminacje mogły być trochę naciągane bo to prywatna klinika i wiadomo, że muszą zarobić na swoje pensje ale zgodziłam się bo za każdym razem mam taką wielka nadzieję że się wrwszcie uda...
Mam 27 lat a mój partner 36 i czas nas już goni 😔
Nie no, ja też robię wszystko prywatnie ale właśnie ze względu na to wolałabym najpierw drożność, bo jak się okaże że coś jest nie halo to IUI to tylko wydanie pieniędzy w błoto. I myślałam że w klinikach tak do tego podchodzą, dlatego się zdziwiłam po tym co napisałaś.
 
Do góry