reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

INSEMINACJA 2022

Hej, miałam pierwszą inseminację 15 stycznia, zrobiłam sobie dzisiaj ten super czuly test płytkowy z Rossmanna i niestety nic nie wykazało a czuje, że zaraz przyjdzie okres.

Nie miałam nastawienia, że się uda, więc nie było też wielkiego rozczarowania 😅 Ten miesiąc sobie odpuszczam przed następna iui, chyba muszę odpocząć psychicznie od wszystkiego.

P.S. Jakiekolwiek sprawdzanie co jest nie tak, zaczęliśmy w lipcu 2021 na NFZ.
 
reklama
Witajcie ponownie.
Już po testach i ogromne rozczarowanie. Wczoraj @😭
Jak Wy sobie radzicie po nieudanych próbach?
Ja sama nie spodziewałam się że tak bardzo mnie to ruszy..
Jeszcze żadnej nie miałam ale podchodzę do tego jak do wszystkich cykli do tej pory. Szansa że się uda nie jest niestety zbyt duża. Tutaj dodatkowo dochodzi inwestycja w to pieniędzy ale to niestety nie powoduje, że prędzej się uda.

Rozumiem też jak najbardziej Twoje rozczarowanie 😘.
 
Dziś byłam na kolejnej wizycie monitoring owulacji, pęcherzyk ma 13mm, jeszcze mały ale planowa owulacja jest w (13dc) sobotę i na sobotę na 8 rano planowana inseminacja, co wyjdzie to się okaże 🤷‍♀️
 
Ale zrobią Ci jeszcze usg w sobotę?
Trzymam kciuki, żeby nadgonił ponad normę i był dorodny w sobotę :)
 
reklama
Do góry