reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

INSEMINACJA 2022

reklama
Dziewczyny mam do was pytanie, czy bierzecie Duphaston od razu po UIU? Mi lekarz zlecił progesteron w poniedziałek i jak będzie poniżej 10 to dopiero wtedy 2x1.
Nie, gdyż najnowsze badania wg Pani Doktor pokazują, że jeśli na obrazie usg jest cialko żółte to jest dobrze , nie istnieje coś takiego jak niedomoga lutealna ponoć , progesteron pikuje 20 30x podczas dnia dlatego ciężko go zmierzyć


Druga rzecz czemu poniedziałek jak progesteron powinno się mierzyc tydzień po owulacji??
 
ale fajnie, ja nie mialam zadnej wizyty po iui
daj znac jak będziesz po wizycie :)
Ja po 2 ostatnich iui też miałam i po tej drugiej lekarz powiedział, że zaprasza z brzuszkiem następnym razem , ja głupia zrobilam sobie nadzieję i dlatego tak bojowo nastawiłam się do trzeciej ... teraz Pani Doktor żal mnie chyba, bo ustawiła mi iui po jej pracy plus idę przed jej praca teraz, do niej ciężko się dostać a jest fantastyczna, będę chciała zeby in vitro w razie czego mi poprowadziła, bo jestem zrelaksowana przy niej
 
reklama
Do góry