reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

INSEMINACJA 2022

reklama
Pieknie wygląda daj znać jak beta !!! Mi Doktor betę kazała sprawdzic dopiero 14 dni po ovitrelle, aż tyle się utrzymuje ??? P.S. jestem po wczorajszej iui I też czuje się jak na okres nie wiem o co chodzi ... brzuch najbardziej
No mi też kazał zrobić betę po 14 dniach od inseminacji (mija w poniedzialek). Ovitrell z tego co czytałam utrzymuje się 10 dni.
 
Cześć dziewczyny. Jestem tu nowa. Mam 35 lat i wczoraj miałam swoją pierwszą inseminacje na cyklu naturalnym, dzień wcześniej miałam zastrzyk z Ovitrelle. Lekarz kazał mi w poniedziałek zrobić progesteron, a 20.04 zrobić betę.
Hehehe to w takim razie testujemy razem !!!!! Ja mialam wczoraj trzecią na cyklu naturalnym również z ovitrelle 😁 Jaki jest powód u Ciebie iui ? No i oczywiście witaj na pokładzie 😁😁😁😁
 
Hej witamy 🤗 jak się czujesz po iui ?
Wczoraj mnie brzuch bolał w podbrzuszu, ale dzisiaj obudziłam się i juz nic mnie nie boli. A psychicznie staram się nie nastawiać, ale wiecie jak to jest😀
Hehehe to w takim razie testujemy razem !!!!! Ja mialam wczoraj trzecią na cyklu naturalnym również z ovitrelle 😁 Jaki jest powód u Ciebie iui ? No i oczywiście witaj na pokładzie 😁😁😁😁
Staraliśmy się o dziecko od dłuższego czasu i nic. Więc pojechaliśmy do kliniki i lekarz na początku zlecił inseminacje, a potem już in vitro.
 
Dziewczyny mam do was pytanie, czy bierzecie Duphaston od razu po UIU? Mi lekarz zlecił progesteron w poniedziałek i jak będzie poniżej 10 to dopiero wtedy 2x1.
 
reklama
Do góry