reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

INSEMINACJA 2022

reklama
Dziewczynki lepszej pory trafić nie mogliśmy, pecherzyk pękał widzialam na usg, oby miał śliczna i silna komórkę ,24 mm. Po przygotowaniu plemnikow zostało 30mln najsilniejszych z 90% ruchem postępowym, zdaniem Pani Doktor rewelacyjny wynik. Mąż się postarał 🤣 czuje się bezpieczna i zaopiekowana , jeśli się nie uda to robimy kariotypy i podchodzimy do ivf.Rewelacyjna opieka i podejście. Byłam tak zrelaksowana ze się zdrzemnęłam na 10 min 😅 mogę powiedzieć , ze to pierwsza a nie trzecia iui , po tym co przeżyłam 2 ostatnie razy to była jakaś porażka, nie dostanę duphastonu ani nic, Pani Doktor mówi że od tego się odchodzi (niedomogi lutealnej) bo w ciągu dnia progesteron pikuje sobie 20 30 krotnie i jeśli będzie cialko zolte w sobotę to znaczy, że wszystko ok. Ja progesteron zawsze mialam wysoki. Ogólnie na prawym startuje jeszcze jeden pecherzyk ma 16 mm , cuda się dzieją, niech to szczęście zostanie że mną i za 2 tyg mam nadzieję, że pierwszy raz ujrzę 2 kreseczki , buziaki pozdrawiam !
U nas też było podane około 30mln z ruchem postępowym 100% :)
Teraz musisz tylko wytrzymać dwa tygodnie ❤
 
Dziewczyny, mialyscie może brązowy śluz po iui ???? Taki plodny mocno z domieszką brązu??? Czy to normalne ?
Ja nie miałam żadnego śluzu po iui.
Zaczynam świrować wczoraj mi się śniło że urodziłam córeczkę a dzisiaj że zrobiłam test i wynik trzeba było odczytać z kartki i tego nie ogarniałam czym bliżej soboty tym gorzej 😛
 
reklama
Do góry