reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

INSEMINACJA 2022

U mnie znowu po górkę... Okazało się że mam zły wyniki toxoplazmozy i musiała szybko dzisiaj zrobić badanie, niestety bez tego wyniku nie mogę zacząć stymulacji a na wynik trzeba czekać do dwóch dni a mnie zaczyna się brązowe plamienie więc okres przyjedzie lada moment, jeżeli jutro do 19 nie przyjdzie wynik to mogę zapomnieć o tym cyklu
Jestem zła na klinikę bo wszystko sprawdzają na ostatnią chwilę....a dla mnie liczy się każdy dzień
 
reklama
U mnie znowu po górkę... Okazało się że mam zły wyniki toxoplazmozy i musiała szybko dzisiaj zrobić badanie, niestety bez tego wyniku nie mogę zacząć stymulacji a na wynik trzeba czekać do dwóch dni a mnie zaczyna się brązowe plamienie więc okres przyjedzie lada moment, jeżeli jutro do 19 nie przyjdzie wynik to mogę zapomnieć o tym cyklu
Jestem zła na klinikę bo wszystko sprawdzają na ostatnią chwilę....a dla mnie liczy się każdy dzień
Kurcze... Mega słabo ze tak późno to sprawdzili 😭
Oby się ułożyło po Twojej myśli
 
Kurcze... Mega słabo ze tak późno to sprawdzili 😭
Oby się ułożyło po Twojej myśli
dalej czekam na wynik awidnosci toxoplazmy :(
dzisiaj powinien juz byc ale dzisiaj tez jest sobota i klinika jest nie czynna ciekawe czy uda mi sie skontaktować z lekarzem albo położna z kliniki....
jak dostane wynik to muszę dostać zielone światło od kliniki że mogę zacząć stymulacje która praktycznie muszę zacząć dzisiaj o 21
 
dalej czekam na wynik awidnosci toxoplazmy :(
dzisiaj powinien juz byc ale dzisiaj tez jest sobota i klinika jest nie czynna ciekawe czy uda mi sie skontaktować z lekarzem albo położna z kliniki....
jak dostane wynik to muszę dostać zielone światło od kliniki że mogę zacząć stymulacje która praktycznie muszę zacząć dzisiaj o 21
Próbuj do lekarza.
Masz już leki do stymulacji?
Możesz opisać co dostałaś?
 
Mi miesiączka zaczęła się wieczorem, lekarz kazał przyjechać w poniedziałek rano do kliniki. Dopiero przepisze mi leki i wytłumaczy jak dawkować..
 
Próbuj do lekarza.
Masz już leki do stymulacji?
Możesz opisać co dostałaś?
tak mam leki
na pewno dostalam Menopur akurat ten pamietam bo wczoraj miała problem aby go dostać w aptece a dwoch pozostalych nie pamietam nazw jak będę w domu to ci podeślę :)

jeżeli interesuje cię kwota po po refundacji za wszystko wszyło 650zl.
 
Mi miesiączka zaczęła się wieczorem, lekarz kazał przyjechać w poniedziałek rano do kliniki. Dopiero przepisze mi leki i wytłumaczy jak dawkować..
czyli tez nie będziesz podchodzić to ivf w tym cyklu ?
z tego co wiem to stymulacje trzeba zacząć w drugim dniu cyklu
na chwile obecna jestem przerazona tym ze jak nie bede miala zadnego dobrego jajeczka albo jak zadne sie nie zaplodni lub nie dojrzeje na tyle aby sie nadalo do transferu to i tak musimy zaplacic caly koszt procedury czyli jest szansa ze stracimy 9000zl....
 
reklama
czyli tez nie będziesz podchodzić to ivf w tym cyklu ?
z tego co wiem to stymulacje trzeba zacząć w drugim dniu cyklu
na chwile obecna jestem przerazona tym ze jak nie bede miala zadnego dobrego jajeczka albo jak zadne sie nie zaplodni lub nie dojrzeje na tyle aby sie nadalo do transferu to i tak musimy zaplacic caly koszt procedury czyli jest szansa ze stracimy 9000zl....
Też miałam takie myśli, ale lekarze powiedzieli po prostu: "to się bardzo rzadko zdarza!".
Więc... nie martw się na zapas (wiem, łatwo mówić), wierzę, że coś się uda wyhodować :-)
 
Do góry