reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

INSEMINACJA 2022

reklama
Generalnie to jeśli cykl mi się prawidłowo rozpocznie to normalnie mam wystartować w tym cyklu.
To się zdenerwuje, jeśli w poniedziałek powie mi coś innego.
 
czyli tez nie będziesz podchodzić to ivf w tym cyklu ?
z tego co wiem to stymulacje trzeba zacząć w drugim dniu cyklu
na chwile obecna jestem przerazona tym ze jak nie bede miala zadnego dobrego jajeczka albo jak zadne sie nie zaplodni lub nie dojrzeje na tyle aby sie nadalo do transferu to i tak musimy zaplacic caly koszt procedury czyli jest szansa ze stracimy 9000zl....
Nie dostałaś wyników? Nie zaczęłaś stymulacji?
 
I to wszystko są zastrzyki podskórne?

Nie dostałaś wyników? Nie zaczęłaś stymulacji?
Nie dostałam wyniku... Ale lekarz powiedział żebym zaczęła stymulację, w poniedziałek będę dzwonić do kliniki żeby pospieszyli laboratorium bo wynik miał byc do dwóch dni roboczych.... Doktor powiedziała że jak dostanę wynik w poniedziałek to albo będziemy kontynuować stymulację albo ja przerwiemy mówi że po dwóch dawkach stymulacji tak naprawdę jeszcze nic się nie dzieje i spokojnie można ją przerwać bez żadnych skutków ubocznych
Na chwile obecną stosuję Bemfola i menopur i są to zastrzyki na pierwszej wizycie monitorującej ( po 3 dawce) lekarz wdrążyć ostatni lek więc na chwilę obecną nie wiem czy to też są zastrzyki
 
Nie dostałam wyniku... Ale lekarz powiedział żebym zaczęła stymulację, w poniedziałek będę dzwonić do kliniki żeby pospieszyli laboratorium bo wynik miał byc do dwóch dni roboczych.... Doktor powiedziała że jak dostanę wynik w poniedziałek to albo będziemy kontynuować stymulację albo ja przerwiemy mówi że po dwóch dawkach stymulacji tak naprawdę jeszcze nic się nie dzieje i spokojnie można ją przerwać bez żadnych skutków ubocznych
Na chwile obecną stosuję Bemfola i menopur i są to zastrzyki na pierwszej wizycie monitorującej ( po 3 dawce) lekarz wdrążyć ostatni lek więc na chwilę obecną nie wiem czy to też są zastrzyki
A te dwa masz gotowe w "penie" czy musisz sama przygotować?
Trochę zaczynam się stresować 😁
 
reklama
Do góry