reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

INSEMINACJA 2021 - Komu się udało?

Po której inseminacji się udało?


  • Wszystkich głosujących
    34
reklama
Czytałam że owszem trzeba odstawić ale po pół roku. Mówię o clostilbegyt więc mam wrażenie że chyba źle się zrozumiałam z lekarzem. Nie będę go pytać wezmę go i tyle.
 
Ok to rzeczywiście za duży...szkoda ciekawe dlaczego tak jest...
Pani doktor powiedziała że to biologia i dzieją się różne rzeczy. Powiedziała jeszcze że przy następnym cyklu poda mi aromek zamiast Clostilbegyt bo Clostilbegyt moze działać negatywnie na endomerium bo u mnie właśnie ma dzisiaj 6 mm ale to za mało... I możliwe że przez Clo tak się stało.
Trudno, cykl stracony. Mam iść przed samym okresem żeby sprawdziła czy ten w ogóle pękł i czy nie zrobiła się jakas torbiel.
Możliwe że w tym roku juz nam się nie uda podejsc do IUI bo jeśli okres przyjdzie tak jak powinien to dzien IUI wypada w wigilię...
 
Hej dziewczyny...ja jestem na tym forum od samego początku...ale po 3 nieudanych IUI odpuściłam i zrobiłam sobie przerwę nawet od forum ( ale czytam wasze wypowiedzi regularnie 😊 ) W tym momencie już powoli szykuje się do in vitro( powoli, bo też mam wiele wątpliwości ) Lekarz zaproponował in vitro, bo uważa że 3 nieudane IUI o czymś świadczą i że gdyby miało się coś zadziać to właśnie w czasie tych 3 prób. Jednym słowem załamka. Co do stymulacji 3 cykli pod rząd mnie akurat się udało za każdym razem dobrze wystymulowac ...ale mówił że czasem jeden cykl wypada ( zależy od organizmu ).
 
Mój lekarz też powiedział, że do 3 razy próbujemy. Czekam co wyjdzie teraz (moja pierwsza). Jak nie wyjdzie to jestem i tak zmuszona do przerwy, bo mój lekarz idzie na l4 na ponad miesiąc więc dwa cykle muszę poczekać.
 
reklama
Ja jutro 11 dzień i też robię test. Położna powiedizla, że jeśli się udało to już w 10 powinno być widać na teście. A w poniedziałek powtórzę dla pewności jak znowu nic a coś czuję że tak jest to wraca do pracy😀bo siedzę sobie na zwolnieniu😀
 
Do góry