reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

INSEMINACJA 2021 - Komu się udało?

Po której inseminacji się udało?


  • Wszystkich głosujących
    34
Hej . W piątek byla moja 1 inseminacja. Najgorsze to czekanie 🤦‍♀️ Ale czuje ze sie nie uda . 😭 2 lata się staramy . Mój ma mala ruchliwości plemnikow ... :( do tego byla na niepeknietym pęcherzyku a zastrzyk dostalam chwile przed .
 
reklama
Hej . W piątek byla moja 1 inseminacja. Najgorsze to czekanie 🤦‍♀️ Ale czuje ze sie nie uda . 😭 2 lata się staramy . Mój ma mala ruchliwości plemnikow ... :( do tego byla na niepeknietym pęcherzyku a zastrzyk dostalam chwile przed .
Musisz mieć pozytywne nastawienie i wierzyć ze się uda ! Ja tez miałam pare godzin przed zastrzyk :)

Co to poprawy nasienia u nas akurat problem z morfologia 3%
Mąż bierze fertiman plus (różne ma opinie) codziennie sok pomidorowy tabsy z czarnuszka i garsc orzechów brazylijskich i włoskich trochę przepisów robiłam z Akademi płodności luźne gacie czasem jeździ na rowerku telefonu nie trzyma już w kieszeni i w domu na samych gaciach chodzi
Porównując wyniki przed i po tym to wszystko znacznie się poprawiło liczba ruchliwość ale morfologia jak była 3 tak dalej 3
 
Musisz mieć pozytywne nastawienie i wierzyć ze się uda ! Ja tez miałam pare godzin przed zastrzyk :)

Co to poprawy nasienia u nas akurat problem z morfologia 3%
Mąż bierze fertiman plus (różne ma opinie) codziennie sok pomidorowy tabsy z czarnuszka i garsc orzechów brazylijskich i włoskich trochę przepisów robiłam z Akademi płodności luźne gacie czasem jeździ na rowerku telefonu nie trzyma już w kieszeni i w domu na samych gaciach chodzi
Porównując wyniki przed i po tym to wszystko znacznie się poprawiło liczba ruchliwość ale morfologia jak była 3 tak dalej 3
Mój bierze Nucleox . Kończy 4 opakowanie . I nic się nie poprawiło. Przed inseminacja udało im się 1.5 mil aby nadających się plemnikow .
Powiedzialam sobie ze do 3 razy próbuje ale nie stać mnie na in vitro wiec liczę ze sie uda .
 
Mój mąż bierze ponad rok ProsperM.
Na pierwszej wizycie morfologia 1% a przy późniejszych badaniach 6%. Staramy się dwa lata więc bierze to przez dwa lata, bez przerwy 2x dziennie
Zapisze sobie :) bo to nasze mąż już tez dość długo bierze a pamietam ze coś tam pisało ze chyba tylko 3 mce można może warto zmienić

Ale coraz bardziej zastanawiam się czy to faktycznie nasz problem bo w ilości i reszcie ma Ładne wyniki a mimo to coś nie idzie
Coś musi być jeszcze na rzeczy
 
Ja po clo zastrzyku ovitrel i dupku 2 iui nic nie odczuwam jeszcze czuliście coś od razu po iui ? Ja już 3 dni po i dalej nic nie czuje
Moja 2. U mnie tez lekko bolą piersi, ale kilka dni temu bolały bardziej wiec również podejrzewam, ze to od przyjętych hormonów. Podejdziemy jeszcze raz w grudniu do inseminacji jeśli się nie uda a w styczniu in vitro.
Mnie bolą piersi. 15 listopada miałam inseminacje a 19 listopada tak dziwnie bolał mnie brzuch - myślałam że mnie skręci. Nie wiem co to było. Czy może zaszkodził mi bigos mojej siostry 🙈 wsłuchuje się w siebie ale od tego zwariować idzie. Od 16 dnia cyklu biorę duphaston więc nie wiem jak on się ma do tego bólu brzucha
 
reklama
Do góry