reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

INSEMINACJA 2021 - Komu się udało?

Po której inseminacji się udało?


  • Wszystkich głosujących
    34
Kurcze jak spytałam w lab to powiedzieli mi że koło 20 😭, ale po cichu mam nadzieję, że przyjdzie szybciej, więc sprawdzam co jakiś czas.... To czekanie naprawdę chce mnie nauczyć cierpliwości....
O matko, strasznie późno :o ale może tak się tylko zabezpieczają i to jest taka ostateczna godzina, A wynik wyślą szybciej 🥰
Na dobre wiadomości warto czekać 😘
 
reklama
Ja zrobiłam dziś 9 dni po IUI clearblue i wyszedł negatywny😔 zrobię jeszcze w poniedziałek i pewnie betę też zrobię i zobaczymy ale nie nastawiam się zbytnio z ssie udalo😳
 
Ja zrobiłam dziś 9 dni po IUI clearblue i wyszedł negatywny😔 zrobię jeszcze w poniedziałek i pewnie betę też zrobię i zobaczymy ale nie nastawiam się zbytnio z ssie udalo😳
Po pierwsze nie trać nadziei! Po drugie zaczekaj jeszcze bo to za wczas. Jeśli już naprawdę nie możesz wytrzymać, to zrób ale badanie z krwi. Test clearblue to test o czułości 25mlU/ml czyli nie najczulszy dostępny na rynku. Jeżeli w 4 tyg norma jest od 9.5 do 750, to że tak powiem jakim cudem ma Ci wyjść pozytyw tak wczas??
 
reklama
Po pierwsze nie trać nadziei! Po drugie zaczekaj jeszcze bo to za wczas. Jeśli już naprawdę nie możesz wytrzymać, to zrób ale badanie z krwi. Test clearblue to test o czułości 25mlU/ml czyli nie najczulszy dostępny na rynku. Jeżeli w 4 tyg norma jest od 9.5 do 750, to że tak powiem jakim cudem ma Ci wyjść pozytyw tak wczas??
No mam nadzieje ze to faktycznie było za wcześnie ale coz ciekawość zwyciężyła 🤷‍♀️🤦‍♀️ betę robiłam wczoraj rano i była równa 5mlU/ml. U mialam mieszane uczucia 😉
 
Do góry