reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

INSEMINACJA 2021 - Komu się udało?

Po której inseminacji się udało?


  • Wszystkich głosujących
    34
Hej dziewczyny jestem 8 dzien po inseminacji to drugie podejście. Niestety objawy dzis zaczynam mieć jak ka okres bol jajników i piersi ..obawiam się że znow nic z tego. A u was jak tam ? Odczuwacie jakieś dolegliwości po inseminacji ?
 
reklama
U mnie to samo dziś 8 dzień i już nie mogę się doczekać. Widzę w internecie, ze są testy 6 dni po, ale moja ginekolog ich nie poleca.
No ja też czekam. Która twoja iui? Moja 3. Masz jakieś objawy? Coś czujesz? Ja tylko piersi jakby ktoś mu wpuścił powietrze, ale pewnie to te hormony. Brałam zastrzyki takie jak przed on vitro tylko 2 były. Zobaczymy co bd.
 
Hej dziewczyny jestem 8 dzien po inseminacji to drugie podejście. Niestety objawy dzis zaczynam mieć jak ka okres bol jajników i piersi ..obawiam się że znow nic z tego. A u was jak tam ? Odczuwacie jakieś dolegliwości po inseminacji ?
Ja jestem po drugiej iui, ale pierwszy raz brałam duphaston więc moje odczucia mam wrażenie że były zafałszowane lekiem. Staram się sobie nie przyglądać bo naprawdę można zwariować...Jedno co mi się wydaje dość dziwne w porównaniu do moich cyklów to to, że moja szyjka macicy jest wysoko, nie jestem w stanie jej dotknąć, a jestem dzień przed planowaną @...
 
No ja też czekam. Która twoja iui? Moja 3. Masz jakieś objawy? Coś czujesz? Ja tylko piersi jakby ktoś mu wpuścił powietrze, ale pewnie to te hormony. Brałam zastrzyki takie jak przed on vitro tylko 2 były. Zobaczymy co bd.
Moja 2. U mnie tez lekko bolą piersi, ale kilka dni temu bolały bardziej wiec również podejrzewam, ze to od przyjętych hormonów. Podejdziemy jeszcze raz w grudniu do inseminacji jeśli się nie uda a w styczniu in vitro.
 
Ja po clo zastrzyku ovitrel i dupku 2 iui nic nie odczuwam jeszcze czuliście coś od razu po iui ? Ja już 3 dni po i dalej nic nie czuje
 
Ja mam wrażenie że to czy coś się czuje czy nie to bardzo indywidualna sprawa i zależy od wielu czynników. Po pierwszej IUI czułam dziwny ból jajnika z którego była ovu i wydawało mi się że na pewno się udało, a tu dupa. Teraz też czułam ten sam jajnik, jakoś tak pięć dni po obudził mnie w nocy dziwny krótkotrwały ból w brzuchu, od ponad tygodnia czułam bóle tak jak przed okresem, a od wczoraj prawienie nie boli. Nie da się jednoznacznie określić na podstawie tego co czujemy czy się udało czy nie. Ja po swoim przykładzie i latach starań wiem, że nasza głowa też może płatać figle i dawać mylne znaki. Dziś powinnam dostać okres, postanowiłam przeczekać do jutra i iść na betę. Jedyne co mnie zastanawia to to, że szyjka macicy jest wysoko...moze tym razem rzeczywiście się uda....🤔
 
Ja mam wrażenie że to czy coś się czuje czy nie to bardzo indywidualna sprawa i zależy od wielu czynników. Po pierwszej IUI czułam dziwny ból jajnika z którego była ovu i wydawało mi się że na pewno się udało, a tu dupa. Teraz też czułam ten sam jajnik, jakoś tak pięć dni po obudził mnie w nocy dziwny krótkotrwały ból w brzuchu, od ponad tygodnia czułam bóle tak jak przed okresem, a od wczoraj prawienie nie boli. Nie da się jednoznacznie określić na podstawie tego co czujemy czy się udało czy nie. Ja po swoim przykładzie i latach starań wiem, że nasza głowa też może płatać figle i dawać mylne znaki. Dziś powinnam dostać okres, postanowiłam przeczekać do jutra i iść na betę. Jedyne co mnie zastanawia to to, że szyjka macicy jest wysoko...moze tym razem rzeczywiście się uda....🤔
Trzymam kciuki ✊✊✊♥️
 
Ja mam wrażenie że to czy coś się czuje czy nie to bardzo indywidualna sprawa i zależy od wielu czynników. Po pierwszej IUI czułam dziwny ból jajnika z którego była ovu i wydawało mi się że na pewno się udało, a tu dupa. Teraz też czułam ten sam jajnik, jakoś tak pięć dni po obudził mnie w nocy dziwny krótkotrwały ból w brzuchu, od ponad tygodnia czułam bóle tak jak przed okresem, a od wczoraj prawienie nie boli. Nie da się jednoznacznie określić na podstawie tego co czujemy czy się udało czy nie. Ja po swoim przykładzie i latach starań wiem, że nasza głowa też może płatać figle i dawać mylne znaki. Dziś powinnam dostać okres, postanowiłam przeczekać do jutra i iść na betę. Jedyne co mnie zastanawia to to, że szyjka macicy jest wysoko...moze tym razem rzeczywiście się uda....🤔
Trzymam kciuki🙂
 
reklama
Ja mam wrażenie że to czy coś się czuje czy nie to bardzo indywidualna sprawa i zależy od wielu czynników. Po pierwszej IUI czułam dziwny ból jajnika z którego była ovu i wydawało mi się że na pewno się udało, a tu dupa. Teraz też czułam ten sam jajnik, jakoś tak pięć dni po obudził mnie w nocy dziwny krótkotrwały ból w brzuchu, od ponad tygodnia czułam bóle tak jak przed okresem, a od wczoraj prawienie nie boli. Nie da się jednoznacznie określić na podstawie tego co czujemy czy się udało czy nie. Ja po swoim przykładzie i latach starań wiem, że nasza głowa też może płatać figle i dawać mylne znaki. Dziś powinnam dostać okres, postanowiłam przeczekać do jutra i iść na betę. Jedyne co mnie zastanawia to to, że szyjka macicy jest wysoko...moze tym razem rzeczywiście się uda....🤔
Trzymam kciuki 👊👊👊👊
 
Do góry