reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

INSEMINACJA 2021 - Komu się udało?

Po której inseminacji się udało?


  • Wszystkich głosujących
    34
reklama
Nasza pierwsza iui :) próbowanie naturalnie prawie dwa lata a tu za pierwszym razem dlatego jak któraś się zastanawia czy iui ma sens to jest tutaj w grupie sporo dziewczyn które długo próbowały naturalnie a iui udało się!
U nas identycznie. Dwa lata starań bez dwóch miesięcy i tez za pierwszym razem a i beta u nas prawie identyczna, wiec mam nadzieje, ze i piękne szalejące serduszko zobaczysz za tydzień ❤️
 
U nas identycznie. Dwa lata starań bez dwóch miesięcy i tez za pierwszym razem a i beta u nas prawie identyczna, wiec mam nadzieje, ze i piękne szalejące serduszko zobaczysz za tydzień ❤️
Tez jestem tej myśli że serduszko za tydzień będzie szaleć bo już nie mogę się doczekać wizyty ❤ No my dwa lata bez 3 miesięcy więc bardzo podobnie, wszystko mamy bardzo podobnie do tego jesteśmy imienniczkami 🤗 także mam nadzieję że u nas się wszystko będzie dalej będzie rozwijać tak podobnie i dobrze jak u Was :) ❤❤
 
Tez jestem tej myśli że serduszko za tydzień będzie szaleć bo już nie mogę się doczekać wizyty ❤ No my dwa lata bez 3 miesięcy więc bardzo podobnie, wszystko mamy bardzo podobnie do tego jesteśmy imienniczkami 🤗 także mam nadzieję że u nas się wszystko będzie dalej będzie rozwijać tak podobnie i dobrze jak u Was :) ❤❤
Napewno już niedługo usłyszysz serduszko. Trzymam kciuki żeby rodzynek rósł zdrowo i abyś Ty dobrze znosiła ciążę.
 
Dziewczyny a ile wy miałyście abstynencji od seksu przed zabiegiem, bo ja miałam 5 dni i zastanawiam się może to za dużo pewnie nie ma reguły ale biorę już wszystko pod uwagę?
 
Dziewczyny a ile wy miałyście abstynencji od seksu przed zabiegiem, bo ja miałam 5 dni i zastanawiam się może to za dużo pewnie nie ma reguły ale biorę już wszystko pod uwagę?
My też 3 o ile dobrze pamietam ;) bo tak nam mówiono że nasienie powyżej 48h do 5 dni jest najlepsze do iui . Także jak mieliście 5 dni to tez dobrze :)
 
reklama
Dziękuję. Tobie gratuluję że się udało. Sledzilam cały ten wątek od początku więc 200 parę stron do przeczytania. Z tego co pamiętam jak mi się nie uroilo to Ty przy udanej iui chyba nie miałaś też żadnych objawów.
Ja do dziś miałam optymistyczne nastawienie.
Martwi mnie tylko moja insulinoopronosc i to że my z mężem mamy problem z nasieniem jest mąż pezplodny
Więc robiliśmy iui nasieniem dawcy. Więc nie mamy możliwości tak jak większą osób poprawić po zabiegu albo przed. Jesteśmy skazani tylko na dwake inseminacyjna. A to jak w totka milion wygrać.
Jeśli chodzi o dawce to jestem w tej samej sytuacji co Ty, ja mialam inseminację w lipcu (nieudana). Kolejne miesiące nie mogliśmy podchodzić do drugiej próby bo nie rosły wystarczająco pęcherzyki mimo stymulacji dwoma lekami. Lekarz w tym tygodniu zakwalifikował nas do in vitro na przyszły rok. Dlatego chyba muszę już opuścić grupę i poszukać na ten temat innego forum.
Wszystkim Wam dziewczyny gratuluję i życzę aby KAŻDA z was zobaczyła dwie kreski na teście 🙂😘❤️
 
Do góry