reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

INSEMINACJA 2021 - Komu się udało?

Po której inseminacji się udało?


  • Wszystkich głosujących
    34
niestety nie udało sie
Pojechałam jednak po 17 na bete i dupa
Czyli w tym miesiącu odpuszczam
Robię histeroskopie i podejdę później do iui
Bardzo mi przykro, ze się nie udało. Najważniejsze, ze sie nie poddajesz i masz plan działania. Daj znać jak będziesz miała datę histeroskopii. U mnie póki co krwiak jest cały czas, o tyle dobrze, ze jak na razie zarodek rośnie, kolejna wizyta pod koniec sierpnia.
 
reklama
Karolcia91 a jak u Ciebie? Mam nadzieje, ze okres nie przyszedł:)
Nie przyszedł. Dzisiaj jest 14 dzień po insemce, a według aplikacji okres powinien być 16 sierpnia, czekam cierpliwie. Wczoraj wieczorem jajnik, z którego była owulacja tak ze 3 razy mnie tak ukłuł, ze aż mnie zgieło z bolu. Cyce mi się nie mieszczą w stanikach 🙈 a tak to wszelkie bóle brzuszne czy plecowe dzisiaj się nie pojawiały
 
Nie przyszedł. Dzisiaj jest 14 dzień po insemce, a według aplikacji okres powinien być 16 sierpnia, czekam cierpliwie. Wczoraj wieczorem jajnik, z którego była owulacja tak ze 3 razy mnie tak ukłuł, ze aż mnie zgieło z bolu. Cyce mi się nie mieszczą w stanikach 🙈 a tak to wszelkie bóle brzuszne czy plecowe dzisiaj się nie pojawiały
Testujesz dzisiaj?
 
U nas akurat fragmentacja jest okej, ale po prostu mamy tylko 1% zdrowych. To właśnie kir jest ścisłe związany z immunologia, wiec może warto sprawdzić i to. Niestety badanie nie należy do najtańszych…
U nas tez mówią żeby działać naturalnie. Ostatnio tez wyczytałam, ze zgodnie z najnowszymi doniesieniami inseminacja nie ma żadnej przewagi nad naturalnymi staraniami 😳 co jest dla mnie totalnym szokiem, ale właśnie chyba dlatego porzucę ten temat i zacznę odkładać na in vitro 🙄
Inseminacją za bardzo się wcześniej nie interesowałam bo właściwie to ja zachodze w ciążę tylko nie mogę jej utrzymać. Wyczytałam gdzieś ostatnio że przy inseminacji i in vitro można wyselekcjonować plemniki m.in. tą metodą fertile chip. A to może na naszą fragmentację być pomogło.
 
Inseminacją za bardzo się wcześniej nie interesowałam bo właściwie to ja zachodze w ciążę tylko nie mogę jej utrzymać. Wyczytałam gdzieś ostatnio że przy inseminacji i in vitro można wyselekcjonować plemniki m.in. tą metodą fertile chip. A to może na naszą fragmentację być pomogło.
Być może, wiadomo - wszystkiego trzeba spróbować :) trzymam kciuki
 
reklama
Bardzo mi przykro, ze się nie udało. Najważniejsze, ze sie nie poddajesz i masz plan działania. Daj znać jak będziesz miała datę histeroskopii. U mnie póki co krwiak jest cały czas, o tyle dobrze, ze jak na razie zarodek rośnie, kolejna wizyta pod koniec sierpnia.
Najważniejsze ze dzidziuś rośnie 🥰
Histeroskopie mam umówiona na 1 września ale widzę ze @bedzie wcześniej wiec pewnie na koniec sierpnia
Poprzednio po podobnym zabiegu zaszłam to mam cicha nadzieje ze będzie dobrze
 
Do góry