reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

INSEMINACJA 2021 - Komu się udało?

Po której inseminacji się udało?


  • Wszystkich głosujących
    34
reklama
Hej 🥰 i ja dołączę przebrnęłam od wczoraj 126 stron i dało mi to nadzieje 😌 w 2019 była u nas niespodzianka ale okazało się puste jajo i dzień przed łyżeczkowaniem poroniłam sama . Teraz prawie 2 lata starań. Gameta Gdynia. We wtorek jadę do Kartuz za hsg chyba to hycosy i się strasznie boje po tym badaniu mam dzwonić i się umawiać na inseminacje pewnie jakoś na 23.08 wypadnie nasza pierwsza iui. Mam ogromne nadzieje ze się już uda bo powoli się zaamuje. Dodam ze mąż ma ,,nie takie zle” jak mówią wyniki nasienia morfologia 3% ilość jakość ok
 
Hej 🥰 i ja dołączę przebrnęłam od wczoraj 126 stron i dało mi to nadzieje 😌 w 2019 była u nas niespodzianka ale okazało się puste jajo i dzień przed łyżeczkowaniem poroniłam sama . Teraz prawie 2 lata starań. Gameta Gdynia. We wtorek jadę do Kartuz za hsg chyba to hycosy i się strasznie boje po tym badaniu mam dzwonić i się umawiać na inseminacje pewnie jakoś na 23.08 wypadnie nasza pierwsza iui. Mam ogromne nadzieje ze się już uda bo powoli się zaamuje. Dodam ze mąż ma ,,nie takie zle” jak mówią wyniki nasienia morfologia 3% ilość jakość ok
Ja przed pierwsza inseminacja miałam hycosy. Badanie trwa krótko i nie jest straszne:) możesz ewentualnie odczuć taki delikatny ból jak w trakcie okresu.
 
reklama
Do góry