reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

INSEMINACJA 2021 - Komu się udało?

Po której inseminacji się udało?


  • Wszystkich głosujących
    34
reklama
Cześć dziewczyny 🙂
Przychodzę do Was z zapytaniem czy któraś z Was podchodziła do inseminacji z fertile chip? Mój narzeczony ma fragmentację dna 30%, jestem po 3 poronieniach. Planujemy starać się dalej ale właśnie rozważamy inseminację z fertile chip. Będę wdzięczna jeśli podzielicie się ze mną swoim doświadczenie. 🙂
 
niestety nie udało sie
Pojechałam jednak po 17 na bete i dupa
Czyli w tym miesiącu odpuszczam
Robię histeroskopie i podejdę później do iui
Głowa do góry! Wielu dziewczynom udaje się zajść w ciąże naturalnie po takich zabiegach 😊
A miałaś robione Anh? Ja jutro idę sobie zrobić na własna rękę, bo żaden lekarz mi nie kazał a wiem, ze to bardzo wazne
 
Cześć dziewczyny 🙂
Przychodzę do Was z zapytaniem czy któraś z Was podchodziła do inseminacji z fertile chip? Mój narzeczony ma fragmentację dna 30%, jestem po 3 poronieniach. Planujemy starać się dalej ale właśnie rozważamy inseminację z fertile chip. Będę wdzięczna jeśli podzielicie się ze mną swoim doświadczenie. 🙂
U nas akurat jak to powiedział Pan doktor nie jest aż tak złe żeby trzeba było dopłacać do dodatkowej selekcji, wiec nie wiem 😞 mi jak się nie uda ta insemka to kończę z tym przygodę, bo nie widze jakiegoś dużego potencjału w tej metodzie. Mi po ciąży biochemicznej lekarka kazała zrobić badanie KIR. zobacz sobie, bo co lekarz to inny pomysł a może warto jeszcze sprawdzić i to po tyle poronieniach. Tak w ogóle to bardzo współczuje Twoich strat 😔
 
U nas akurat jak to powiedział Pan doktor nie jest aż tak złe żeby trzeba było dopłacać do dodatkowej selekcji, wiec nie wiem 😞 mi jak się nie uda ta insemka to kończę z tym przygodę, bo nie widze jakiegoś dużego potencjału w tej metodzie. Mi po ciąży biochemicznej lekarka kazała zrobić badanie KIR. zobacz sobie, bo co lekarz to inny pomysł a może warto jeszcze sprawdzić i to po tyle poronieniach. Tak w ogóle to bardzo współczuje Twoich strat 😔
Dziękuję Ci, a ile u Was jest fragmentacja?
Co do badań Kir akurat nie badałam. A tak to masa badań już zrobiona, u mnie też szwankuje immunologia, mam za dużo komórek NK i PAI-1. Jedna ciąża była już na lekach niestety nieudana, teraz gin proponuje wlewy z immunoglobulin, jesteś juz gotowi się na to zdecydować ale chcemy też wykluczyć w jakiś sposób wysoką fragmentację. Niby androlog mówi, że nie ma tragedii, żeby działać naturalnie ale jakoś się boje. Mętlik w głowie taki że szok.
 
reklama
Dziękuję Ci, a ile u Was jest fragmentacja?
Co do badań Kir akurat nie badałam. A tak to masa badań już zrobiona, u mnie też szwankuje immunologia, mam za dużo komórek NK i PAI-1. Jedna ciąża była już na lekach niestety nieudana, teraz gin proponuje wlewy z immunoglobulin, jesteś juz gotowi się na to zdecydować ale chcemy też wykluczyć w jakiś sposób wysoką fragmentację. Niby androlog mówi, że nie ma tragedii, żeby działać naturalnie ale jakoś się boje. Mętlik w głowie taki że szok.
Dziękuję Ci, a ile u Was jest fragmentacja?
Co do badań Kir akurat nie badałam. A tak to masa badań już zrobiona, u mnie też szwankuje immunologia, mam za dużo komórek NK i PAI-1. Jedna ciąża była już na lekach niestety nieudana, teraz gin proponuje wlewy z immunoglobulin, jesteś juz gotowi się na to zdecydować ale chcemy też wykluczyć w jakiś sposób wysoką fragmentację. Niby androlog mówi, że nie ma tragedii, żeby działać naturalnie ale jakoś się boje. Mętlik w głowie taki że szok.
U nas akurat fragmentacja jest okej, ale po prostu mamy tylko 1% zdrowych. To właśnie kir jest ścisłe związany z immunologia, wiec może warto sprawdzić i to. Niestety badanie nie należy do najtańszych…
U nas tez mówią żeby działać naturalnie. Ostatnio tez wyczytałam, ze zgodnie z najnowszymi doniesieniami inseminacja nie ma żadnej przewagi nad naturalnymi staraniami 😳 co jest dla mnie totalnym szokiem, ale właśnie chyba dlatego porzucę ten temat i zacznę odkładać na in vitro 🙄
 
Do góry