reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

INSEMINACJA 2021 - Komu się udało?

Po której inseminacji się udało?


  • Wszystkich głosujących
    34
reklama
Super bardzo się cieszę ☺️ Fajne jest to nasze kółko wsparcia 😃 chociaż mąż się na mnie wścieka, ze w taki sposób to ja nigdy się nie wyluzuje i zawsze będę myśleć o tym 🙈
O tak...dokładnie o tym samym kiedyś myślałam 😊 Nawet jak staram się nie myślec o swojej sytuacji...to i tak ciekawi mnie, czy pojawił się kolejny wpis na forum 🙂
 
O tak...dokładnie o tym samym kiedyś myślałam 😊 Nawet jak staram się nie myślec o swojej sytuacji...to i tak ciekawi mnie, czy pojawił się kolejny wpis na forum 🙂
Chociaż dla mnie jest to pewnego rodzaju odskocznia, bo wole myśleć o was i wtedy mniej mysle o sobie 😃a jeszcze te fasolki dodają nadzieję 🥰
Ale mi to wszyscy mówią, ze problem mam w głowie, ze się zablokowałam 🙈
 
reklama
Nie mam bladego pojęcia, wiem że występuje jak ma się owulację. Musi być dość ważny bo mój lekarz się ucieszył jak zobaczył ze mam go dużo
To właśnie chyba po owulacji on się uwalnia, moja tez się cieszyła, ze owulacja była jak 150 bo jest dużo płynu. I wtedy mnie bolał prawy jajnik i mówiła ze to właśnie przez ten płyn
 
Do góry