reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

INSEMINACJA 2021 - Komu się udało?

Po której inseminacji się udało?


  • Wszystkich głosujących
    34
Dziewczyny ratunku dziś 26 dc mam 30/31 dniowe inseminacja w 14 dc . Dziś test negatywny, już straciłam wszystkie nadzieję :(
Poczekaj jeszcze. Ja bym zrobiła test w dniu miesiączki...A beta? Najlepiej betę zrób....bo testy na tak wczesnym etapie nie zawsze wychodzą...poza tym wszystko zalezy od czułości testu 😊
 
reklama
Poczekaj jeszcze. Ja bym zrobiła test w dniu miesiączki...A beta? Najlepiej betę zrób....bo testy na tak wczesnym etapie nie zawsze wychodzą...poza tym wszystko zalezy od czułości testu 😊
Test był robiony o czułości 10 który można zrobić 5 dni przed spodziewaną miesiączką .
 
Rozumiem Ciebie, ja tez się boje. Ja testuje za tydzień, to będzie moje drugie podejście z IUI. Mąż mówi, ze jak nam nie wyjdzie, to żeby iść już w IVF, co mnie przeraża, ale z drugiej strony tez nie chce tracić czasu i kasy na IUI. W sierpniu na pewno robimy przerwę, mamy 2 tygodnie urlopu i chcemy gdzieś pojechać, żeby odpocząć d tego wszystkiego. Trzymam kciuki, żeby się u Ciebie udało i żebyś nie musiałaś myśleć co dalej ze staraniami, tylko cieszyć się wynikami bety:)
Mam to samo....
u nad tez 2 iui i boje się o wynik i co dalej
Musimy cierpliwie czekać jeszcze 1,5 tyg i chyba tez nie dam rady psych podjeść w sierpniu bo zmęczona już jestem
Poza tym martwię się czy na pewno ta nie będzie zmarnowana bo przeprowadzam się i sporo jest pracy dźwigania itp
 
reklama
Do góry