reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

INSEMINACJA 2021 - Komu się udało?

Po której inseminacji się udało?


  • Wszystkich głosujących
    34
reklama
Zaupełnie normalnie. Boje się tego testowania po tylu porażkach...tym bardziej, że to była moja 3 IUI...a co dalej w razie niepowodzenia?...nie mam pojęcia 🤔
 
Zaupełnie normalnie. Boje się tego testowania po tylu porażkach...tym bardziej, że to była moja 3 IUI...a co dalej w razie niepowodzenia?...nie mam pojęcia 🤔
Rozumiem Ciebie, ja tez się boje. Ja testuje za tydzień, to będzie moje drugie podejście z IUI. Mąż mówi, ze jak nam nie wyjdzie, to żeby iść już w IVF, co mnie przeraża, ale z drugiej strony tez nie chce tracić czasu i kasy na IUI. W sierpniu na pewno robimy przerwę, mamy 2 tygodnie urlopu i chcemy gdzieś pojechać, żeby odpocząć d tego wszystkiego. Trzymam kciuki, żeby się u Ciebie udało i żebyś nie musiałaś myśleć co dalej ze staraniami, tylko cieszyć się wynikami bety:)
 
Dziewczyny ratunku dziś 26 dc mam 30/31 dniowe inseminacja w 14 dc . Dziś test negatywny, już straciłam wszystkie nadzieję :(
 
Dziewczyny ratunku dziś 26 dc mam 30/31 dniowe inseminacja w 14 dc . Dziś test negatywny, już straciłam wszystkie nadzieję :(
Ja bym poszła na betę żeby mieć pewność, z testami sikanymi różnie bywa tym bardziej że masz długie cykle, zagnieżdżenie mogło być stosunkowo późno i test jeszcze nie wykryje Ci ciąży. Beta da Ci 100 % pewność
 
reklama
Ja bym poszła na betę żeby mieć pewność, z testami sikanymi różnie bywa tym bardziej że masz długie cykle, zagnieżdżenie mogło być stosunkowo późno i test jeszcze nie wykryje Ci ciąży. Beta da Ci 100 % pewność
Na betę wybieram się w czwartek dopiero zwariuje do tego czasu.
 
Do góry