reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

INSEMINACJA 2021 - Komu się udało?

Po której inseminacji się udało?


  • Wszystkich głosujących
    34
Byłam wczoraj i mam 3 pecherzyki, z czego 2 duże dominujące , i to już spore 19mm
Teraz biorę zastrzyk na pęknięcie i jutro rano mam iui
Także tez wczesnie się wszystko zaczęło bo będę miała w 12 dc iui
Zastanawiam się dlaczego nie czekają aż pecherzyki będą jeszcze wieksze?? Przy jakiej wielkości miałyście iui??
W dniu zabiegu będą miały Ok 23mm
 
reklama
Dowiem się czegoś jutro, w poniedziałek dostałam menopur, żeby pobudzić dojrzewanie dwóch pęcherzyków. Jutro monitoring i pewnie ostateczna decyzja co do terminu IUI. Daj znać jak będziesz po wizycie:)
Coś czuje ze będziemy miały razem w czwartek iui 💕i ze to bedzie nasz miesiąc jak dziewczyn czerwiec 💕
A jakiej wielkości masz pecherzyki?
 
Coś czuje ze będziemy miały razem w czwartek iui 💕i ze to bedzie nasz miesiąc jak dziewczyn czerwiec 💕
A jakiej wielkości masz pecherzyki?
U mnie w poniedziałek były jeszcze małe, po 16. Dostałam menopur to pewnie urosły. Jak będę po wizycie to dam znać, właśnie się wybieram do kliniki. Emcia21 Ty masz IUI w czwartek czy dzisiaj?
 
Witam. Śledzę Was od początku,ale dopiero pierwszy raz się odzywam. W skrócie moja historia - mam endometriozę, mąż słabe nasienie. Jesteśmy po pierwszej inseminacji (21 Czerwca). W piątek beta 32, w poniedziałek 235. Zastanawiam się czy robić kolejna czy czekać na wizytę (20 lipca). Trochę się martwię bo poza tym ze mnie czasami pobolewa brzuch nie mam żadnych objawow. Nawet mam wrażenie ze mnie teraz rzadziej boli niz w tamtym tygodniu.
 
Witam. Śledzę Was od początku,ale dopiero pierwszy raz się odzywam. W skrócie moja historia - mam endometriozę, mąż słabe nasienie. Jesteśmy po pierwszej inseminacji (21 Czerwca). W piątek beta 32, w poniedziałek 235. Zastanawiam się czy robić kolejna czy czekać na wizytę (20 lipca). Trochę się martwię bo poza tym ze mnie czasami pobolewa brzuch nie mam żadnych objawow. Nawet mam wrażenie ze mnie teraz rzadziej boli niz w tamtym tygodniu.
Spokojnie możesz czekać na wizytę, beta ślicznie rośnie 😊 ja nie mam żadnych objawow wiec chyba poprostu taki nasz urok albo jeszcze nas dopadnie 😊 gratuluje i witam wśród nas 🥰
 
Byłam wczoraj i mam 3 pecherzyki, z czego 2 duże dominujące , i to już spore 19mm
Teraz biorę zastrzyk na pęknięcie i jutro rano mam iui
Także tez wczesnie się wszystko zaczęło bo będę miała w 12 dc iui
Zastanawiam się dlaczego nie czekają aż pecherzyki będą jeszcze wieksze?? Przy jakiej wielkości miałyście iui??
No super wiadomość 😀 nie wiem przy jakiej miałam IUI bo mi pękł ale Ty masz zastrzyk I następny dzień IUI a ja mialam zastrzyk w pon a zabieg w środę więc może chodzi o to że Twój lekarz chce zrobić na niepeknietym dlatego wszystko tak szybko
 
Witam. Śledzę Was od początku,ale dopiero pierwszy raz się odzywam. W skrócie moja historia - mam endometriozę, mąż słabe nasienie. Jesteśmy po pierwszej inseminacji (21 Czerwca). W piątek beta 32, w poniedziałek 235. Zastanawiam się czy robić kolejna czy czekać na wizytę (20 lipca). Trochę się martwię bo poza tym ze mnie czasami pobolewa brzuch nie mam żadnych objawow. Nawet mam wrażenie ze mnie teraz rzadziej boli niz w tamtym tygodniu.
Super, gratulacje❤️ Jakie dobre wieści, trzymam kciuki.
 
reklama
Ja po wizycie, jeden pęcherzyk 25 a drugi 20, jakieś wredne te moje pecherzyki, nierówno rosną. Czekam jeszcze na wyniki hormonów i się okaże kiedy IUI:)
 
Do góry