reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

INSEMINACJA 2021 - Komu się udało?

Po której inseminacji się udało?


  • Wszystkich głosujących
    34
reklama
Hej jestem po 2 inseminacji 7.06 miałam zastrzyk Ovitrelle 09.06 inseminacja tak z ciekawości zrobiłam sobie w 17.06 test ciążowy ale nic nie pokazał aż byłam w szoku bo coś po tym zastrzyku powinno być w poniedziałek 21. 06 idę na będę widzę że dużo dziewczyn testuje w czerwcu trzymam mocno kciuki😍😍❤️❤️
 
Hej jestem po 2 inseminacji 7.06 miałam zastrzyk Ovitrelle 09.06 inseminacja tak z ciekawości zrobiłam sobie w 17.06 test ciążowy ale nic nie pokazał aż byłam w szoku bo coś po tym zastrzyku powinno być w poniedziałek 21. 06 idę na będę widzę że dużo dziewczyn testuje w czerwcu trzymam mocno kciuki😍😍❤️❤️
Dużo dziewczyn testuje 21 😀 trzymam kciuki 🥰
 
Hej jestem po 2 inseminacji 7.06 miałam zastrzyk Ovitrelle 09.06 inseminacja tak z ciekawości zrobiłam sobie w 17.06 test ciążowy ale nic nie pokazał aż byłam w szoku bo coś po tym zastrzyku powinno być w poniedziałek 21. 06 idę na będę widzę że dużo dziewczyn testuje w czerwcu trzymam mocno kciuki😍😍❤️❤️
Tak, trochę się nas zebrało na testowanie w czerwcu. Powodzenia❤️
 
Hej jestem po 2 inseminacji 7.06 miałam zastrzyk Ovitrelle 09.06 inseminacja tak z ciekawości zrobiłam sobie w 17.06 test ciążowy ale nic nie pokazał aż byłam w szoku bo coś po tym zastrzyku powinno być w poniedziałek 21. 06 idę na będę widzę że dużo dziewczyn testuje w czerwcu trzymam mocno kciuki😍😍❤️❤️
 
reklama
Nie dziękuję oby wkoncu każdej się udało ❤️ ale może podpowiecie może któraś też tak ma że takie kucie w jajniku pulsowany ból ale chwilowy?
 
Do góry