reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

INSEMINACJA 2021 - Komu się udało?

Po której inseminacji się udało?


  • Wszystkich głosujących
    34
Według wyniku beta urósł na ponad 300 więc nie wiadomo skąd to plamienie.
Ale widzisz są inne skale bo w jednej jest iu/l a druga to mIu/ml i jedna z tego co rozumiem jest od zapłodnienia a druga od okresu :( plamienie może być stare zalegające albo plamienie implatacyjne...bo to delikatne tylko jak się podcieram ale stresuje:( pójdę do lekarza w poniedziałek to będę mądrzejsza i znowu zrobię bete tylko problem z tym że dziś pielęgniarka brała mi krew z dłoni bo na jednej ręce mam wielkiego krwiaka po trzech ukłuciach i szukaniu żyły a na drugiej nie mam żadnej.. ale może jakoś pobiorą :( boszeee cały czas stresy i hak tu wytrzymać 40 tygodni jak co chwilę coś :(
 
reklama
Ale widzisz są inne skale bo w jednej jest iu/l a druga to mIu/ml i jedna z tego co rozumiem jest od zapłodnienia a druga od okresu :( plamienie może być stare zalegające albo plamienie implatacyjne...bo to delikatne tylko jak się podcieram ale stresuje:( pójdę do lekarza w poniedziałek to będę mądrzejsza i znowu zrobię bete tylko problem z tym że dziś pielęgniarka brała mi krew z dłoni bo na jednej ręce mam wielkiego krwiaka po trzech ukłuciach i szukaniu żyły a na drugiej nie mam żadnej.. ale może jakoś pobiorą :( boszeee cały czas stresy i hak tu wytrzymać 40 tygodni jak co chwilę coś :(
Kochana skoro to plamienie to pewnie to jest tak jak mówisz,ale koniecznie sprawdź to w poniedziałek ❤️
 
Dziewczyny mam problem plamienie dalej mam i zrobiłam dzis bete niestety w innym labolatorium bo u mnie diagnostyka w soboty nieczynna... czy któraś wie jak interpretować wyniki ? Bo ja już chodzę chora z rej niewiedzy i zaraz na SORze wyląduje...:(
Wyniki (wartości) prawie identyczne jak moje :) wyglada na to, ze ładnie rośnie jak należy. Staraj się nie myśleć o najgorszym.. trzymaj się dzielnie!
 
Pierwsze podejście jak na razie... jeszcze zrobię jutro, a we wtorek pewnie pójdę na betę i to wszystko wyjaśni...no chyba, że wcześniej będzie miesiączka bo do 29 dc mam brać dupka (a to wypada na poniedziałek)😊
Dziękuję 🥰może jeszcze jest szansa...
 
Pierwsze podejście jak na razie... jeszcze zrobię jutro, a we wtorek pewnie pójdę na betę i to wszystko wyjaśni...no chyba, że wcześniej będzie miesiączka bo do 29 dc mam brać dupka (a to wypada na poniedziałek)😊
Dziękuję 🥰może jeszcze jest szansa...
To jak do poniedziałku bierzesz dupka zrob badanie poniedziałek. Nie można robic "przerw" jeśli się udało to obniżenie progesteronu może spowodować plamienie... Mi wg zaleceń lekarza dal dwa opakowania dupka I wg karty z rozpiska Miałam brać od niedzieli 26.09 (iui w piatek) a bete miałam robić 8.10 czyli jedno opakowanie starczyło mi do 5.10 a od 6.10 nowe opakowanie ... :)
 
Ja jutro jadę na podgląd i już 2 podejście bd pewnie wtorek. Ja nie brałam tego dupka nigdy tylko luteinę. Ale każdy lekarz inaczej. A u Was wiadomo gdzie jest problem? My nasienie meza
 
reklama
Ja jutro jadę na podgląd i już 2 podejście bd pewnie wtorek. Ja nie brałam tego dupka nigdy tylko luteinę. Ale każdy lekarz inaczej. A u Was wiadomo gdzie jest problem? My nasienie meza
U nas niby problemu nie było, ale tak jak piszesz co lekarz to inny ... W klinice mówią że nasienie ok, a inny lekarz ginekolog że średnio jest ze będzie ciężko naturalnie... jeszcze inny mówił że nie ma źle ale dal tabletki dzięki którym do samej inseminacji się parametry nasienia sie poprawiły.. No i po pierwszej iui się udało beta pozytywna, ale dziewczyny to loteria bo widzisz nam się udało ale pojawiło się plamienie i wiesz mogą wyjść jeszcze inne rzeczy których zbadanych nie mieliśmy... także cala cuaza to jeden wielki stres o zagadka ... jedni pyk i dziecko a inni jeżdżą badania kombinowanie i dzieci mię nie mogą :/
 
Do góry