reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

INSEMINACJA 2021 - Komu się udało?

Po której inseminacji się udało?


  • Wszystkich głosujących
    34
reklama
Hej dziewczyny,

przeczytałam całe 150 stron wątku 🤷🏻‍♂️i postanowiłam również przedstawić swoją historie. Wraz z mężem staramy się o bobaska już nawet nie wiem ile.. naturalnie niestety nie mamy szans. Mąż ma słabe nasienie, u mnie wszystko w porządku. 9.09 miałam pierwsza IUI i zastanawiam się jak wytrwać w tym czasie do testowania.
 
Niestety nie udało się, czy po inseminacji na cyklu stymulowanym spóźnia się miesiączka?
Jeśli brałaś progesteron (Luteina, Duphaston itp) to tak, może się spóźnić. Przykro mi, że się nie udało... Na pozytywne testy wpływ mogły mieć zastrzyki lub leki.
Mocno Cię ściskam! 😘
 
Hej dziewczyny,

przeczytałam całe 150 stron wątku 🤷🏻‍♂️i postanowiłam również przedstawić swoją historie. Wraz z mężem staramy się o bobaska już nawet nie wiem ile.. naturalnie niestety nie mamy szans. Mąż ma słabe nasienie, u mnie wszystko w porządku. 9.09 miałam pierwsza IUI i zastanawiam się jak wytrwać w tym czasie do testowania.
Ciężko jest zwłaszcza jak w naszym przypadku jeśli wiesz że masz tylko dwie próby i niestety się nie udało, lekarka mi powiedziała że mogę zrobić betę 10dni po inseminacji jeśli wyjdzie ujemna to niestety brak ciąży jeśli pozytywna to zrobić jeszcze raz betę 2 dni po i zobaczyć czy rośnie 😊
 
Hej dziewczyny,

przeczytałam całe 150 stron wątku 🤷🏻‍♂️i postanowiłam również przedstawić swoją historie. Wraz z mężem staramy się o bobaska już nawet nie wiem ile.. naturalnie niestety nie mamy szans. Mąż ma słabe nasienie, u mnie wszystko w porządku. 9.09 miałam pierwsza IUI i zastanawiam się jak wytrwać w tym czasie do testowania.
My z tego samego dnia. 12 dc zastrzyk Bemfola, 14 dc ovitrelle, 15 dc inseminacja. Wczoraj zrobiłam badanie na progesteron, poniżej 10, muszę brać duphaston i 23.09 beta. Staram się nie myśleć, czuję się jak na tydzień przed miesiączką, więc nastawiam się na to, że będzie powtórka 😉 nie wariuję, staramy się trzy lata. Niskie parametry nasienia, plus mam dwie szyjki i podwójną macice. Taki wybryk natury 😉 mamy nastawienie uda się to uda, jak nie to trudno
 
My z tego samego dnia. 12 dc zastrzyk Bemfola, 14 dc ovitrelle, 15 dc inseminacja. Wczoraj zrobiłam badanie na progesteron, poniżej 10, muszę brać duphaston i 23.09 beta. Staram się nie myśleć, czuję się jak na tydzień przed miesiączką, więc nastawiam się na to, że będzie powtórka 😉 nie wariuję, staramy się trzy lata. Niskie parametry nasienia, plus mam dwie szyjki i podwójną macice. Taki wybryk natury 😉 mamy nastawienie uda się to uda, jak nie to trudno
Ja miałam zabieg w 12 dc pęcherzyk 23 mm drugi trochę mniejszy, dostałam dzień wcześniej zastrzyk ovitrelle i nic poza tym nie biorę, jest to naturalny cykl, ja ogólnie dziwnie się czuje ciagle mam napady gorąca ale to chyba ze stresu, tyle to wszystko trwa. Ja mam jednego czworonoga który uwielbia dzieci 😂
 
Ja miałam zabieg w 12 dc pęcherzyk 23 mm drugi trochę mniejszy, dostałam dzień wcześniej zastrzyk ovitrelle i nic poza tym nie biorę, jest to naturalny cykl, ja ogólnie dziwnie się czuje ciagle mam napady gorąca ale to chyba ze stresu, tyle to wszystko trwa. Ja mam jednego czworonoga który uwielbia dzieci 😂
Ja niestety tylko jeden w dodatku nie pamiętam jakiej wielkości 😁 stres jest nie wskazany 😁 najważniejsze to się nie nakręcać na objawy, rozczarowanie jest najgorsze 😊
 
reklama
Do góry