reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

INSEMINACJA 2021 - Komu się udało?

Po której inseminacji się udało?


  • Wszystkich głosujących
    34
No to w takim razie trzymam kciuki i kibicuje żeby się udało 😊
Dziękuję 😊 mam dużą nadzieję, ale wiem że łatwo nie będzie, ponieważ drugą inseminacja była już na cyklu stymulowanym, były dwa pęcherzyki na wizycie kontrolnej 2 dni po inseminacji jeden niestety nie był pęknięty, dodatkowo cienkie endometrium:-(
 
reklama
Dziewczyny, pomocy. We wtorek mam planowaną inseminację i już biorę od wczoraj zastrzyk puregon 300 jednostek itd. I lekarz kazał mi zrobić badanie krzywej cukrowej i nagle okazało się, że coś jest nie tak. Nigdy wcześniej nie badalam cukru. Wiecie może czy to zatrzyma inseminacje? Ma to jakiś wpływ na sam zabieg?
inbound2838676027052101880.jpg
Jestem załamana..
 
No to w takim razie trzymam kciuki i kibicuje żeby się udało 😊
Cukierkowa20pare jak się czujesz? Miałaś już wizytę u dr Wdowiaka po prenatalnych? Ja mam wizytę w piątek i zaczynam się pomału stresować. Wymioty nie odpuszczają i od kilku dni czuje takie jakby rozpieranie w podbrzuszu mam nadzieję że wszystko z dzidzią jest ok
 
Cukierkowa20pare jak się czujesz? Miałaś już wizytę u dr Wdowiaka po prenatalnych? Ja mam wizytę w piątek i zaczynam się pomału stresować. Wymioty nie odpuszczają i od kilku dni czuje takie jakby rozpieranie w podbrzuszu mam nadzieję że wszystko z dzidzią jest ok
Czuje się bez zmian czyli wspaniale 😀 byłam byłam, nie wiem jak będą wyglądały późniejsze wizyty ale sprawdzał mozg, mierzył brzuszek i kosc udową, określił płeć i pokazał dlaczego tak myśli, poprostu mierzył i sprawdzał wszystko co się da 😀 normalnie zrobił mi drugie prenatalne 😀 za 2 tyg odstawiam utrogestan i luteinę a za miesiąc wizyta. Nie stresuj się napewno będzie cacy, pewnie powie Ci płeć bo robi dopochwowe i przez brzuch więc bobo sprawdzone jest z każdej strony 😊
 
Dziewczyny, pomocy. We wtorek mam planowaną inseminację i już biorę od wczoraj zastrzyk puregon 300 jednostek itd. I lekarz kazał mi zrobić badanie krzywej cukrowej i nagle okazało się, że coś jest nie tak. Nigdy wcześniej nie badalam cukru. Wiecie może czy to zatrzyma inseminacje? Ma to jakiś wpływ na sam zabieg? Zobacz załącznik 1313803Jestem załamana..
A dlaczego zlecił Ci tą krzywą?
 
Czuje się bez zmian czyli wspaniale 😀 byłam byłam, nie wiem jak będą wyglądały późniejsze wizyty ale sprawdzał mozg, mierzył brzuszek i kosc udową, określił płeć i pokazał dlaczego tak myśli, poprostu mierzył i sprawdzał wszystko co się da 😀 normalnie zrobił mi drugie prenatalne 😀 za 2 tyg odstawiam utrogestan i luteinę a za miesiąc wizyta. Nie stresuj się napewno będzie cacy, pewnie powie Ci płeć bo robi dopochwowe i przez brzuch więc bobo sprawdzone jest z każdej strony 😊
A więc płeć Ci się potwierdziła z tym co wyszło w prenatalnych? Mam nadzieję, że u mnie będzie już coś widać bo póki co to zagadka 😉🙂
 
My jesteśmy po drugiej inseminacji-3 pęcherzyki - nie udało się. To ostatnie podejście , bo lekarka powiedziała , że jak dwa razy się nie uda to nie ma sensu próbować dalej. Ale tak jakoś sama nie wiem ani żadnych dodatkowych badań, ani nic o drożności. takie odniosłam wrażenie , że najlepiej od raz in vitro. O histeroskopii też ani słowa ( a jesteśmy po nieudanym in vitro).
 
reklama
Do góry