reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

In vitro 2024 - refundacja

reklama
Wszystkiego się spodziewałam, brałam każdy scenariusz pod uwagę, ale nie chorego zarodka.... Myślałam że tu to już formalność ... My nawet wskazań do badań nie mieliśmy ... Zrobiliśmy dla samych siebie ...
Matko... przytulam. Nie wiem nawet co powiedzieć i jak Cię pocieszyć. To takie niesprawiedliwe...
 
Podobnie jak u @LadyCaro - heterozygota pai-1 - co daje podwyższoną (ale tylko trochę) skłonność do zakrzepów - do rozważenia wdrożenie acardu. Do tego heterozygota w jednym z MTHFR - wdrażasz metylowane formy witamin.

Kir Bx - brak tylko dwóch implantacyjnych - ok. HLA-c i u Ciebie i u partnera C2, więc też ok.
Pozostałe - prawidłowe :)
A wiesz może co oznacza polimorfizm w intronie o genu CFTR?
 
reklama
Do góry