reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ImIoNa Girls&Boys

My już teoretycznie mamy wybrane imiona, być może się nie zmienią ;)

Chłopiec będzie Franciszek na drugie Jan (po moim Tacie, który niestety nie pozna wnuczka)

A dziewczynka będzie Lena, drugie - Nadzieja :) Kłóciłam się, żeby było na pierwsze ale bez szans przebicia ;)
 
reklama
Maruusia Nadziejka śliczne imię. Moja znajoma tak dała córce :tak:

Mi się ostatnio spodobało Mirka ale mąż mnie wyśmiał :sorry:
 
A my wczoraj rozmawialiśmy o imionach i w końcu pojawiły się pierwsze typy
Chłopiec- obydwoje chcemy Aleksandra, a mój Piotrek na drugie chce Nikodem w sumie podoba mi się takie zestawienie więc jak się nic nie zmieni to chyba tak zostanie:)
W dziewczyną większy problem, Początkowo miała być Julka, wczoraj chłop oświadczył,że myślał o tym i jednak woli Maję, a na koniec rozmowy powiedział,że chyba Amelka:)
Wszystkie imiona mi się podobają, ale są teraz bardzo popularne i pewnie nasza córeczka by była 5 czy 8 Julką/Majką w przedszkolu.
No ale zobaczymy ja wolę coś mnie popularnego
Mi się podoba bardzo Tosia ale mój P nie chce o tym słyszeć

p.s aha drugię imię dziewczynki wybrane Matylda, mój się uparł i nie ma zmiłuj, chciał na 1-sze tak dać ale kategorycznie się nie zgodziłam
 
u mnie imiona to jeszcze sprawa dość odległa, ale na tę chwile dla dziewczynki Gabrysia
chlopiec- Aleksander mam nadzieje ze ta proozycja sie utrzyma :)
 
reklama
Atomowka - u nas troszke odwrotnie ja bardzo chcę Aleksandra od zawsze mi sie to imie podobało:) a mój J nie jest na 100 % przekonany, odwrotnie styuacja przedstawia się jeśli chodzi o Gabrysie on 100% na tak- a ja tylko 80% :)))))
 
Do góry