reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona [emoji173][emoji173]

My też te imiona dalej wałkujemy ... Ja swoje mój swoje ... Też nie wiem w końcu na co się zdecydować...

Oskar , Aleks też fajne ...

U mnie coś Filip chodzi po głowie ... :confused:
 
reklama
Pierwszy syn Michał.
Drugi...mąż chce Marcin
ja wolę Marcel lub Adam.

Nadal Maciej to mój faworyt ale nawet wy mi pisałyście, że nie kojarzy się dobrze :(
 
Pierwszy syn Michał.
Drugi...mąż chce Marcin
ja wolę Marcel lub Adam.

Nadal Maciej to mój faworyt ale nawet wy mi pisałyście, że nie kojarzy się dobrze :(
Ja nie jestem z trendami na bieżąco, ale dla mnie Maciej jest normalne. A Mateusz albo Mariusz?
 
Z tych co pisalas to wg najlepiej Adaś [emoji173]
No Adaś nam się podoba...
ale tak ma na imię mój "były"...no i mąż nie do końca chce to imię :)
Może uda mi się przekonać, że to nie ma żadnego podtekstu związanego z przeszłością.
Ja nie jestem z trendami na bieżąco, ale dla mnie Maciej jest normalne. A Mateusz albo Mariusz?
No że niby Maciek gruby...że fajtłapa....ża z Klanem się kojarzy :/
Mi się bardzo podoba. Michał miał być Maćkiem ale nie udało mi się męża przekonać.

Mateusz ładnie...mam w bliskiej rodzinie ale u nas imiona się dublują i nikt się nie obraża...mamy np.Piotrek duży 11l. i Piotrek mały 8l. na rodzinnych imprezach :)
 
Hej. Dziewczyny ja z mężem jestem zakochana w imieniu Mia ale babcie nie mogą tego przetrawić;-( powiedzcie szczerze czy to bardzo dziwaczne imię?
Jeśli nie Mia to Łucja i Adrianna mi się też podoba
 
reklama
Hej. Dziewczyny ja z mężem jestem zakochana w imieniu Mia ale babcie nie mogą tego przetrawić;-( powiedzcie szczerze czy to bardzo dziwaczne imię?
Jeśli nie Mia to Łucja i Adrianna mi się też podoba

Dla mnie mega. Znam dwa psy o takim imieniu. Za to Łucja piękne :)
 
Do góry