reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona dla naszych sierpniowych Maluszków :)

Witajcie :-) Ja też jestem tu nowa.
Co do przeczuć jak na razie nie mam żadnych czy to będzie chłopiec czy dziewczynka. W pierwszej ciąży cały czas przeczuwałam, że będzie chłopak, nawet lekarzowi nie wierzyłam ajk powiedział, że na USG widać dziewczynkę no i była dziewczynka, Wiktoria (na imię zdecydowałam się dopiero jak małą zobaczyłam i przytuliłam). A teraz? Jeśli będzie dziewczynka to Zuzanna albo Hania a jeśli chłopiec to nie wiem, podoba mi się Wojtuś, (ale mąż kręci nosem), jan i Mateusz, ale nie wiem jeszcze.
 
reklama
Co do płci to ja bym chciała dowiedzieć się w czasie ciąży. Niestety myślę już o zdobywaniu ciuszków oraz kupno w bardzo dobej jakości i w niskiej cenie oraz wózka czy innych rzeczy, ponieważ u mnie pracuje tylko narzeczony, ja się uczę i mam tylko stypendium i będzie trzeba żyć skromnie ale szczęśliwie. Mnie podoba się imię Alicja dla dziewczynki, dla chłopca jeszcze nie myślałam. Ogólnie chciałabym mieć bardzo dziewczynkę. Ale nie ważne co będzie ważne żeby było zdrowe dzieciątko!!!
 
Ja najpierw czułam, że będzie córa.. potem zmieniło się, że syn a dzisiaj na USG na razie wyszła dziewczynka :-) więc na razie jest OLA :tak: lub Ala, zobaczymy

pierwsze przeczucie chyba się najbardziej liczy ;-)
 
U mnie bez zmian dziewczynka: Lilia Maria, chłopiec Maciej Zbigniew :-)

Marzę o dziewczynce, i czuję, że będzie to dziewczynka, ale znając życie, urodzę chłopca bo w rodzinie jest tylko jedna dziewczynka. Jak chłopiec, to też będzie super, bo Michał będzie miał się z kim bawić :-)
 
ja po cichu się łudzę,że jutro może maluszek nam się ujawni. W pierwszej ciąży juz na tym etapie wiedziałam,że jednak moje przeczucia co do Oli się nie spełniły i pokazał się Filipek:) Teraz i synuś i M mówią do brzucha Jaś (tak sobie synek wymyślił) a jak dziewczynka (Natkusia możemy sobie podać łapkę:) ) to chyba wrócimy do typu z pierwszej ciąży i będzie Ola. Chociaż ja mam jeszcze inne typy (Pola,Iga) ale M upiera się przy Oli.
Tak czy siak wszystko mi mówi że jednak będzie to Jaś:)
 
moja corcia chce już jak najszybciej znać płeć, żeby mówić do brzuszka po imieniu ;))) na razie używa dwoch imion - męskiego i żenskiego
jeszcze tylko musimy usiąść we trojkę i przedyskutować, czy wszyscy akceptujemy jej propozycje ;)))
 
reklama
Dla córki imię po prababci czyli Anielka a syn to jest wielka niewiadoma i ciągle z moim M. się przerzucamy pomysłami ;-) Jak mi się jakieś imię podoba to jemu nie i na odwrót :-D na razie stanęło na Konradzie ale mnie jakoś średnio się podoba, ale czuję, że to będzie dziewczynka :blink:
 
Do góry