reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona dla naszych sierpniowych Maluszków :)

reklama
Po tygodniach mordegi jakby tu dziecko nazwac udalo sie.Tzn imie dla dziewczynki doszlismy jakos z mezem po trudach
Susanna Kinga, A jesli bedzie chop to synek przed wjazdem na sale operacyjna zapytal czy mozemy dla braciszka dac imie Tommaso?
Wiec chlopczyk bedzie Tommaso Francesco
 
Juz dawno planowalismy jak nazwiemy dzidzie. Jesli dziewczynka to Sara albo Rebeka, a jak chlopiec to Borys. Mnie sie Rebeka troche bardziej podoba, ale mysle, ze mimo wszystko bedzie Sara, bo to imie jest typem wspolnym. Wiadomo jednak ze wszystko moze sie zmienic, nasze pierwsze dziecko bardzo dlugo (bedac w brzuchu) nazywane bylo przez nas inaczej niz w koncu dostal na imie. Pozdrawiam.
 
Co do imion to od samego poczatku zgodnie dla chlopca wybralismy Philip .Dla dziewczynki mamy trudniej bo ja bym chciala cos orginalnego, mi sie podoba Madeline i Miya -ale mojemu M. to nie pasuje :-/
Ostatnio stanelo na Vivien ,ale to bylo do wczoraj -bo juz mu sie odwidzialo :-( takze problem mamy dalej

Ja przeczuwam DZIEWCZYNKE :-)
 
Ostatnia edycja:
my do tej pory nie rozmawialiśmy o imionach - do wczoraj
i na razie stanęło dla dziewczynki Nina lub Maja, a dla chłopca Eryk lub Hubert. ale wszystko może się zmienić
 
a ja wlasnie zostalam poinforomowana przez mame ze niemoge dac dziewczynce na imie Susanna Kinga.Bo raz ze Zuzke ma moj kuzyn niedosc ze jestesmy rodzeni jednego dnia to jeszcze corcie mialy by tak samo na imie,a drugi powod mam w rodzinie dwie strasznie nzienawidzone Baski ktore jedna na drugie ma zuska a druga kinga.I jak tu byc szczesliwym :(
Teraz znowu trzeba szukac..
 
U nas po poznaniu płci pierwsze podesjścia i u mnie wypadło na Dextera :szok::-D
Czytałam w polsce tragiczne opinie ale nas to nie rusza, bo dziecko ang. bedzie. Nikt nie będzie się śmiał czy dokuczał, tu są przeróżne imiona, imiona całego świata, niektóre nie da się nawet wymówić. Zdrobnienie jest urocze do tego. Sama nie wiem..
 
Ja tam lubialam serial Dexter wiec mi sie podoba :)
Nam jest potrzebne imie ktore bedzie latwo wymawialne we wloszech ukrainie i polsce. I bez glupich tlumaczen.No Biancha(dlaczego mialabym dac dziecku na imei Biala) jest jeszcze Stella-gwiazdeczka choc to dosc ladne.
Teraz oby to 14 i zeby to byk chlopak...
 
reklama
Do góry