reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona dla naszych sierpniowych Maluszków :)

W pierwszej ciązy byłam przekonana, że urodzi się dziewczynka.... nawt jak na usg lekarz powiedział, że prawdopodobnie chłopiec to się obruszyłam i powiedziałam, że to niemożliwe :) i mam córkę :)

Teraz to nie wiem... czasem 60 % dziewczynka czasem 60 % chłopczyk :)

Imiona na razie ja wymyślałm po cichutku... ale mąż niezbyt jest zadowolony z pomysłów :)
dziewczynka: Ola, Marysia, Hania
chłopczyk: Bartek, Szymon, Mateusz
 
reklama
Ja nie mam przeczucia żadnego , nie mam pojęcia co do płci , imię dla córki wybieram ja i mi się podoba imię Wiktoria , a mąż dla synka ,ale jeszcze nie ma typu , no i ogólnie to moja mama mówi cały czas o dzidzi on , moja kuzynka twierdzi ,że będę miała syna , a ja nie wiem , nie sugeruję się tym co jem , lubię jadać kwaśne rzeczy , słodkie bardzo rzadko i mało jem bo często mnie odrzuca, wyprysków nie mam żadnych , cera mi się poprawiła , wszyscy mówią ,że jak jem kwaśne to na chłopca ,ale ja tam nie wiem , dla mnie ważne aby było zdrowe , no i u nas jest taka sytuacja ,że u męża przewaga dziewczynek jest w rodzinie ,a u mnie chłopaków , teść wygląda wnuka, a moja babcia prawnuczki bo ma jak dotąd tylko jedną , druga moja babcia też marzy o dziewczynce ,a ja kiedyś bardzo chciałam mieć syna ,ale jak już zaczęłam myśleć o dziecku , starać się i teraz jak już jestem w ciąży to nie myślę o tym bo to najmniej ważne w tym momencie , no i miałam sen ,że mam synka miał już 2 lata , a w reklamówce miałam wyprawkę w różowym kolorze ,ale nie wiem czy to była wyprawka niby dla mojego dziecka czy dla kogoś.
 
to chyba my jacyś inni jesteśmy, bo zupelnie o tym nie rozmawiamy.... jak będę znała płeć, myślę, ze dopiero wtedy zaczną się dyskuje.... z resztą my mamy małego terrorsytę w domku, i nasza Wiki ma już swoje typy i nie chce, żeby było inaczej :))) z tym, ze zazwyczaj jej typy zmieniają się co kilka dni, więc może wspolnie kiedyś wybierzemy jakies imię :)))
 
Mój mąż jak mi wczoraj powiedział swoje typu to myślałam, że urodzę :-D dla chłopca Albert lub Patryk -oba dla mnie nie do zaakceptowania. o dziewczynce nie rozmawiamy bo on twierdzi, że będzie chłopak :-)
To dla chłopca stanęło na Michale lub Damianie :-) dla dziewczynki, oprócz tych co pisałam ostatnio, jeszcze Natalia lub Ola :-)
 
GAWIT u mnie też G. takie imiona wymyśla, że aż strach :szok: ostatnio strzelił mi Romanem :baffled::-D przy Michale byliśmy bardzo zgodni ale teraz czuję, że nie będzie tak kolorowo..
 
My o imionach nie rozmawiamy, pewnie zaczniemy jak będziemy znali płeć.

Co do przeczuć: my obstawiamy chłopca, Julianowie wsio rybka - czasem brat, czasem siostra. Mojej mamie marzy się wnusia...
 
Ja też postanowiłam poczekać chociaż do wstępnego rozpoznania płci. Bo to poważny temat na godziny dyskusji :-). Znając płeć skróci się o połowę.:-)
 
my z mężusiem również czekamy do poznania płci - chociaż u nas w rodzinie prawie pewniak że będzie dziewusia i tak też obstawiam :-) z resztą po naszych przejściach z alusią - najważniejsze żeby było zdrowe :-)
co do imion to jest problem mały.. dla naszej pierwszej córci byliśmy zgodni ale teraz problem.. każdą próbę wyboru jak dotąd zakończyliśmy słowami "wrócimy do tematu jak będzie wiadomo kto tam mieszka" :tak: bo jego typy źle mi się kojarzą a moje typy nie podobają się jemu :-D wiadomo że to on jedzie do urzędu podać imię - ale jeśli coś wywinie przeciwko naszemu wyborowi to nie wrócę do domu z dzieciątkiem :szok::-D:-D:-D a tak poważnie to jego tata miał być Marek a dziadek się pomylił i myślał że Marek to Marian :szok::-D:-D:-D nie wybaczyłabym chyba takiej pomyłki :-D a koleżanki tata poszedł do urzędu po tzw powitaniu córy - było naprawdę ostro bo idąc do urzędu zapomnial imienia.. miała być Maja.. i mówi do tej urzędniczki że coś na M ale zapomniał (a że nie było komórek wtedy) no i urzędniczka myśli i mówi.. Maria, Mariola.. a tatuś: tak Mariola!!!! no i do tej pory wszyscy się śmieją z tych historii :-) i Mariolka oczywiście dumna ze swego imienia nie za bardzo jest :-D
 
chyba bym zabila mojego M. jakby w urzędzie imię dziecka mi pomylił, albo zmienił
dobrze, że przy Wiki zgodni byliśmy..... ciekawe, jak będzie teraz
aha, w lutym urodzi moja bratowa.... bedzie Maja.... my mamy już dziewczynkę, więc chłopak by sie przydał
 
reklama
Witajcie :)

Jestem nowa :D
to już prawie 11 tydzień :-) mam przeczucie, że to będzie chłopiec, chociaż zarówno moja mama jak i teściowa mówią, że to będzie dziewczynka :D

Co do imion to oczywiście mam wybrane od zawsze :-D Zuzanna i Adam ;-)
 
Do góry