reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona dla naszych pociech:)

reklama
My jeszcze oficjalnej listy potencjalnych imion nie mamy:-DAle mnie kilka chodzi po głowie:Hania,Zuzanna,Kinga,Sandra,Kubuś:tak:
Z tym,że muszę któregoś pięknego wieczoru zasiąść spokojnie,przyglądnąć strony z imionami i spisać te które mi się jeszcze spodobają a potem z mężem zrobić selekcję:-D
 
U mnie jak będzie dziewczynka to będzie Nadia, to już ustalone dawno, dawno:-)
Jeśli będzie chłopiec hmm... początkowo miał być Denis, ale chyba się z tego wycofamy, bo jak już wcześniej zauważyłyście dzieci potrafią być okrutne, a imię to można sobie zrymować....
I chyba będzie Pawełek, bo mój mąż to Piotr i strasznie się uparł, że chce mieć imieniny w tym samym dniu co synek:-D
 
U nas w pierwszej ciąży miała być Milenka ale wyszedł Wiktor. Teraz nadal podoba nam się Milenka ale sama nie wiem co o tym myśleć. Podobno jak w pierwszej ciąży Wikotr miał być i Milenka to nie powinno się tak nazywać dziecka w drugiej... bo na Kaję mąż kręci nosem... A co do chłopca to kompletnie nie wiem... pewnie jak się dopiero urodzi chłopak będziemy kombinować... Ale po cichu mam nadzieję, że będzie dziewczynka
 
A my jednak planujemy po dziadkach ze strony męża: Aleksander i Helena. Świetnie prezentują się z nazwiskiem. Co prawda Olek i Helenka też mi się nie podobają, więc będziemy wołać Aleks i Lena. Decyzja zapadła już ostatecznie... i przyznam szczerze, że bardzo mi te imiona przypadły do gustu.... ale na razie i tak panuje BOMBEL. :)

Zastanawiałam się nad drugim imieniem dla dziewczynki... moja babcia ma na imię Zofia. Jednak dwa imiona w zestawieniu z naszym niekrótkim nazwiskiem... nie do końca dobrze się komponują. Chyba Zosię zostawię sobie na później :).

Mam z tym imieniem tylko taki niemały dylemat. Babcia Zosia jest znienawidzoną eksteściową mojej mamy (pomimo, że przeze mnie i mojego męża bardzo kochaną babcią)... nie wiem jak moja mama to przyjmie... a z drugiej strony wiem, że moja babcia i mój tatuś byliby przeszczęśliwi i właściwie... z nimi relacje mam znacznie bliższe... takie to pokomplikowane...
 
U mnie jak będzie dziewczynka to będzie Nadia, to już ustalone dawno, dawno:-)
Jeśli będzie chłopiec hmm... początkowo miał być Denis, ale chyba się z tego wycofamy, bo jak już wcześniej zauważyłyście dzieci potrafią być okrutne, a imię to można sobie zrymować....
I chyba będzie Pawełek, bo mój mąż to Piotr i strasznie się uparł, że chce mieć imieniny w tym samym dniu co synek:-D
MI się nadia podoba i byłaby tak 2 dziewczynka ale moja znajoma ma już Wiktorię i Nadię to wyszłabym na kopiarkę:sorry: także będzie Emma...

a co do imienia Denis...

to ,moja kuzynka , tak kuzynka ma na imię Denis`e (wymawia się Deniz) bo mój wujek jest grekiem....
i nikt jej od penisa nie wyzywał:-D;-)

ale chłopca to racja mogą...
ale zawsze możesz dać na drugie Denis...
tak jak mi sie Dominika podobała... i dałam Vi na drugie:tak:
 
reklama
Do góry