reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona dla naszych pociech:)

a my ostatnio poza Michalina zastanawiamy sie nad Gabrysią , i to dosyc powaznie :) Ma ładne zdrobnienie Gabi Gabrysia i oficjalne Gabriela tez ladne
 
reklama
dariaa Gabriela to prześliczne imię ja dla dziewczynki chciałam tak dać. No może jeszcze dam:))
 
Ja o Gabrysi też myślałam już bardzo dawno temu, ale M ma ciocię o tym imieniu i NIE CHCE tak dać ;)
A Lilianę znam i najczęściej mówimy do niej: Lila, Lilka
 
Moja siostra ma Liwię i też mówiy do niej Liwcia Lilka Liwka Lilusia Liwusia, a Lililanna też mi się bardzo podoba
 
Ja cały czas chciałam Oskarka, bo na Fabiana i Gracjana mąż się nie godzi ;):D ale coraz bardziej zaczyna mi się podobac Igor - aczkolwiek kojarzy mi się z łobuziakami :)
A dla dziewczynki Weronika, bo na Arletę też się luby nie godzi :D
 
A My aktualnie stawiamy na Stanislawa po dziadziusiu szkrabusia, pierwszy synus ma na imie Cezary po 2 dziadku. Powiem Wam, ze kazde imie ma swoj urok, ważne by było wybrane od serca a nie zgodnie z modami, naciskami rodziny etc.
 
reklama
Do góry