reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona dla naszych Pociech :D

Bardzo podoba mi sie imie Emil bo mozna w okresie dzieciecym mowic Emilek/Emiś i inne zdrobnienia a jak dorosly to Pan Emil tylko jest problem jak przekonac mojego ukochanego ktory ma zle wspomnienia z tym imieniem ?
 
reklama
my mamy dla dziewczynki emilka, a dla chłopca aleksander. a tak, to mamy jeszcze kilka imion, które nam się podobają, np. jakub, cezary, alicja...i jeszcze kilka.
 
Mi od dawna podoba się Lena- eleganckie i proste, kolejno jest tez propozycja Lila, Lilka oraz nowość Pola, również proste i eleganckie:)
a dla chłopca kiedyś było Igor, ale teraz wygrywa Olaf oraz Leon:)
 
mimo ze soda spieniła się jak wsciekła to stawiam nadal na dziewczynke:-) ze my się uparlismy ze dziewczynki maja na A imię a chłopcy na R:rofl2: trudno hihi
ostatnio mam na topie w głowie ANITA albo ALINA:-) Dobrze ze jeszcze 6miesięcy to moze w głowie cos się narodzi nowego
 
reklama
Do góry