reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona dla naszych maluszków

Na Aniele to i ja chorowałam, tzn bardziej na Nele :-)
jagienke miałam w pracy i śmieszne to było do takiej dorosłej osoby.. :p
 
reklama
My dla chłopca mamy Tadeusz, Ludwik lub Benjamin (chociaż zdrobnienie bedzie sie gryzło ze zdrobnieniem narzeczonego wiec pewnie nie przejdzie), a dziewczynka Helena lub Zofia, mi sie podoba jeszcze Matylda i Gabysia (ale to imię psa sąsiadów, wiec chyba tez odpadnie:p)
 
Mi sie b.podoba Weronika ale m nieeeee. Wiec najprawdopodobniej bedzie mala Basia :) :) :) przynajmniej uniwersalnie dwa kraje pogodze a w przyszlosci nawet i trzy :))
 
ja z imionami mam straszny problem. Tak jak przed ciążą miałam mnóstwo ulubionych imion tak teraz nie mogę zdecydować się na żadne. Czekam na olśnienie :) Może jak będę już znała płeć to wtedy pójdzie łatwiej.
 
My dla chlopca mamy jednogłosnie wybrane imie Adam
Jesli chodzi o dziewczynkę miała by być Lena ( mój maż sie upiera) a ja się zaczełam zastanawiać bo jest wysyp Len :-)
Moze Wy mnie zainspirujecie :-)
 
reklama
Doliores mi też Nela sie podoba . U mnie problem bo duzo osob ma juz fajne imiona a ja nie lubie sie powtarzac.Np własnie -Iga , Kaja, Daria a cos takiego szukam ;) Mam krótkie nazwisko i imienia tez nie chce dlugiego i na pewno nie jakies staropolskie oraz nie te najbardziej popularne.
A jak widzicie mowie tylko o dziewczecych ;) oby bo dla chlopaka nawet jedego pomyslu nie mam. Bedzie problem dla chlopaka.
 
Do góry