reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

imiona dla naszych dzieciątek

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
Śmieszne historie tam opisują ;-)

My tak apropo imion zakupiliśmy księgę imion i czytamy sobie co dane imię oznacza, jakie zawody najczęściej wybierają osoby noszące dane imię itp. To pozwala bardziej polubić dane imię, a niektóre od razu skazać na zapomnienie :tak:
 
nasz problem rozwiązany

córka - Antonina
syn - Franciszek

ja używam ciągle pierwszego, mąż przekonany o pierworodnym - drugiego.
 
U nas po wczorajszej wizycie zmiana opcji:-)

Chłopiec-Gabriel
Dziewczynka-Konwalia

:rofl2:
 
Witam:)
Mam już synka Kubusia:) a teraz spodziewam się córki Bianki:)
nawet nie wiem jak wymyśliłam oba te imiona:) po prostu one najbardziej pasowały do nich od chwili poczęcia:)
pozdrawiam wszystkie obecne i przyszłe mamy:)
 
U nas dziewczynka będzie się nazywała Helenka i tego jesteśmy pewni:-) Natomiast dla chłopczyka ja bym chciała Maksymilian ale mąż coś kręci nosem i mówi, że sam coś wymyśli...:eek: I tego się boję;-)
 
Helenka ślicznie :)

U nas dziewczynka już ostatecznie bedzie miała na imię Liwia.
Ciamajdka- Konwalia cudnie,choć nigdy nie spotkałam osoby o tym imieniu :)

Z chłopcem nadal mam problm i chyba zacznę się zastanawiać jak na usg okaze się, że Liwia ma siusiaka ;)
 
Witam. U mnie ma być IGOR- MIROSŁAW albo LENA -ANNA. Ale wiem że mój mąż nie pojedzie sam zapisywać dziecka bo przy pierwszym ustalona była OLIWIA a on chciał zmienic na NICOLA. Ale na szczęście nie udało mu się to bo jakis inny tatuś zapisywał tak córcie i nie chciał powielać juz tego imienia.
 
U nas narazie wygrały bezkonkurencyjnie te imiona:
CHŁOPIEC- Aleksander, Wiktor
DZIEWCZYNKA- Julia, Róża, ;-)
Mi się oczywiście podoba mnóstwo innych ale M ma decydujący głos:tak:



 
reklama
Mój mąż upiera się również przy imieniu Borys:eek:
Dziwne mam skojarzenia, może się przekonam co o tym myślicie??
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry